Голова Рівненської обласної ради шукає в нову поліцію моральних авторитетів

Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов звернувся до громади краю з проханням визначитися щодо своїх представників, які працюватимуть у поліцейській комісії з кадрових питань. Як відомо, з 6 жовтня в Рівному розпочинається відбір кандидатів до патрульної служби новоствореної поліції.

Відповідно до статті 51 Закону України «Про Національну  поліцію (який вступає в дію з 7 листопада цього року) в територіальних органах поліції  утворюються постійні комісії, до складу яких обласна рада обирає двох представників від громадськості. Як пише закон, це потрібно зробити з числа осіб, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

- Якщо простими словами, то саме від цих осіб залежатиме, чи наша поліція буде гордістю українських реформ, чи міліція лише змінить назву та форму. Бо повноваження поліцейської комісії територіальних органів поліції, до складу яких входять лише п’ять осіб, є надзвичайно важливими, це і проведення відбору на службу в органи поліції, проведення конкурсу для призначення на вакантну посаду. Нині в міліції саме в цих двох напрямках процвітає корупція, і завдання номер один - не допустити цього в поліції, - зазначає Михайло Кириллов.

Відтак, голова облради Михайло Кириллов  звернувся до громадськості, щоб делегувала кращих з кращих, моральних авторитетів з загостреним почуттям справедливості.  

Загалом бажаючі можуть вже готувати документи на розгляд обласної ради. До слова, рішення прийматиме вже новообрана обласна рада після 7 листопада, повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.  

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.