У Рівному трапилась страшна ДТП за участю міліції. ФОТО

Сьогодні близько 22 години на перехресті вулиць Київська та вул. Відінська трапилась страшна ДТП за участю автомобіля міліції. На місце пригоди прибуло дві швидкі допомоги. Деталі з'ясовуються.

Про це повідомляє "ТИПОВЕ РІВНЕ".

Ключові слова: 

Коментарі

Крім того,в тих же ПДР вказано,що мавпи авакяна мали впевнитись ,що проїзд з маячками перехрестя буде безпечним.Але,очевидно,що винного вже назначили..Як, завжди:(((гєвалюція огидності,мля..

Свідок на камеру сказав,що мусорня вмикнула маячки за метрів сто від перехрестя.Питання до макаки авакянівської:" За скільки часу, Пріус на великій швидкості заїде на перехрестя?"Правда,є дууже великі сумніви ,що ушльопки мусорськи правильно вирішать цю задачу.

та бля! ви всі тут мудаки..... не сваріться))))

Незнаю хто із Вас мудак да і мені це непотрібно, але правила ніхто не відміняв.
3. Рух транспортних засобів із спеціальними сигналами.
3.1.Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10-18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху.
А щоб нечиплявся до останньої фрази то наступне...
3.2.У разі наближення транспортного засобу з увімкненим синім проблисковим маячком та (або) спеціальним звуковим сигналом водії інших транспортних засобів, які можуть створювати йому перешкоду для руху, зобов’язані дати йому дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд зазначеного транспортного засобу (і супроводжуваних ним транспортних засобів).
На транспортних засобах, які рухаються в супроводжуваній колоні, повинне бути ввімкнено ближнє світло фар.
Якщо на такому транспортному засобі увімкнено проблискові маячки синього і червоного або лише червоного кольору, водії інших транспортних засобів зобов’я­зані зупинитися біля правого краю проїзної частини (на правому узбіччі). На дорозі з розділювальною смугою цю вимогу зобов’язані виконати водії транспортних засобів, що рухаються в попутному напрямку.

мудак- це ти, оскільки не бачивши ситуації, не знаючи людей, гріючи свій товстий зад на дивані, дозволяєш собі робити висновки в справах, в яких не орієнтуєшся.

Довольно остроумный мерзавец.

На тріолані є веб камера, яка транслює це перехрестя. Зняти дані і все стане ясно.

Мудак на сітроєні...
Машину купив, права купив, а їздить ненавчився....

вгадайте з першого разу,хто буде винним?:))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.