У сільське господарство Рівненщини іноземці вклали майже 20 мільйонів доларів

У сільське господарство Рівненщини інвестували 19 мільйонів 700 тисяч доларів США. До того ж, у розвиток АПК області вкладають гроші й місцеві підприємства. Також на будівництво та реконструкцію цьогоріч заплановано спрямувати більше 60 мільйонів гривень.

Зокрема, цьогоріч планують завершити створення молочного комплексу на Радивилівщині, реконструювати товарні ферми на Млинівщині, а також збудувати нові пташники у Радивилівському та Млинівському районах.

«Незважаючи на війну на Сході країни інвестори нам довіряють. Адже сума іноземних інвестицій на 54 відсотки більша, аніж на цю дату торік, - розповів перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський. – Рівненщина привабливий регіон для інвесторів, перш за все, через стабільність економіки. Загалом залучення іноземних коштів вкрай важливе для області. Це нові робочі місця, надходження до бюджету. Тому сприяння інвесторам є пріоритетом для влади».

Також, аби підтримати сільські господарства, на Рівненщині діє Програма підтримки фермерів. Цьогоріч на її виконання передбачили 1 мільйон гривень.  «Перевиконання обласного бюджету дало змогу спрямувати на підтримку наших господарників мільйон гривень. Більшу частину цієї суми, а саме 700 тисяч гривень, фермери вже отримали», - зазначив перший заступник голови ОДА.

Про це повідомили з прес-служби РОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.