Гранти працюють: розпочався курс "Акторська майстерність" в рамках проекту "RivneSkillsHub"

12 вересня у приміщенні молодіжного театру «МЕТР» відбулось перше заняття курсу "Акторська майстерність" в рамках проекту "RivneSkillsHub" - переможця цьогорічного конкурсу грантів від групи компаній "РЕНОМЕ".

«Ми завжди намагаємося підтримувати цікаві молодіжні ініцативи у Рівному. Грантова програма нашої компанії покликана згуртувати громаду, підвищити рівень громадської свідомості та соціальної активності, допомогти в реалізації цікавих ідей. Цьогоріч перемогу отримав освітній проект, який безперечно буде пізнавальним та корисним для рівнян», - розповідає генеральний директор групи компаній «РЕНОМЕ» Надія Гладкевич.

Допомогти учасникам розкрити власні акторські здібності та спробувати себе у справжніх тренінг-ситуаціях організатори - громадська організація «ФРІ-Рівне» - запросили ОлександруШтиленко, студентку кафедритеатральноїрежисури РДГУ, та Ігоря Ніколаєва, актора Рівненського обласного музично-драматичного театру. 

Послухати спікерів зібралися 30 зацікавлених учасників. Олександра провела психологічний тренінг на розвиток реакції, внутрішнього ритму, імпровізації,уважності та концентрації. Ігор, у свою чергу, працював з аудиторією, акцентуючи увагу на іншому боці роботи актора – вмінні побороти власні комплекси, розкритися та виявляти емоції.

Наступне заняття відбудеться вже у неділю, 20 вересня, у приміщенні «МЕТРу». Загалом, в межах цього курсу проведуть ще три зустрічі, після чого стратуватимуть інші навчальні напрямки проекту "RivneSkillsHub".

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.