Не у всіх школярів Рівненщини будуть осінні канікули

Учні Гощанського району та обласного центру не відпочиватимуть на осінніх канікулах. Проте, зимові канікули там будуть на тиждень довші. Однак, учні Рівного, які навчаються у перших класах підуть на тижневі канікули. Вони розпочнуться у першачків з 26 жовтня і триватимуть до  1 листопада.

Осінні ж канікули у більшості районах стартуватимуть наприкінці жовтня, а у Радивилівському районі – з 2 листопада. Там діти відпочиватимуть найдовше – два тижні.

- Усі школярі Гощанського району  та більшість  у Рівному  навчатимуться майже до кінця грудня. Осінніх канікул ці навчальні заклади не запланували. Відпочиватимуть лише один тиждень першачки  з Рівного. Очевидно, що такі зміни у школах пояснюють економією енергоресурсів. Нині кожен навчальний заклад може самостійно визначати час, коли починати канікули.  Проте, об’єднані зимові канікули в жодному разі не будуть коротшими  - вони триватимуть три  тижні у січні. Усього протягом навчального року передбачено 30  днів канікул, - зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА  Григорій Таргонський.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.