Рівне "задихається" від їдкого диму

Сьогодні рівняни почали бити на сполох, що все місто опинилося під димовим куполом і їдкий запах горілого відчувається у різних районах обласного центру.

Як пояснив Вктор Козак із ГУ ДСНС України в Рівненській області, причиною задимленння є спалювання сухої трави, картоплиння та іншої агропродукції.

- Ми проїхали все місто і пожеж, ані в Рівному ні навколо обласного центру не зафіксовано. Причиною задимлення у місті є масове спалювання трави, відходів агропродукції тощо. Через спекотну погоду та відсутність вітру весь дим зосередився на території Рівного і місто "накрило" димовим куполом. Єдине, що можна порадити рівнянам, то це менше проводити часу на вулиці, особливо з дітьми, закривати вікна у помешканнях і частіше проводити вологе прибирання. Наскільки ж шкідливий цей дим, мають визначити екологи, - прокоментував Віктор Козак.

Ключові слова: 

Коментарі

Певно,знову горіло гавно на полях фільтрації очисних споруд.Бо від спалювання трави й соломи такого смороду нема.МНС легше всього свою бездіяльність звалити на простих людей.

В острозі також досить багато диму. При чому з пагорбів було видно, що горить щось у Ізяславському районі - може трава, а може ліс.

Та найлегше сказати, що ХТОСЬ запалив траву, ну чи картоплиння. Можна ще придумати, що горять очисні на вул. Будівельників (як минулого разу). Цікаво, якби горіли помістя наших можновладців, що вони зареєстрували на ненароджених двоюрідних племінників своїх коханок, вони теж нічого б не робили?

Місцеві органи влади своїм рішенням можуть встановити низку штрафів за забрудення навколишнього середовища. Але повірте, той смаг, що стоїть в повітрі, не лише від спалювання трави, яку спалювати у більшості випадків взагалі не потрібно. І не від картоплиння. І не від листя, яке ще наразі не опало (хоча його теж варто вивозити у відповідні місця). А від сміття, якого предостатньо. Хімічні сполуки, від спалювання якого є канцрогенними, тобто є особливо небезпечними для здоров"я кожного. Гляньте на узбіччя доріг, зайдіть до лісу - це екологічна катастрофа. А господар, прибираючи власну ділянку, на маючи де подіти це сміття, кидає його у багаття, труїться сам і отруює інших. Штрфувати не проблема, Треба організувати утилізацію. А ось тут.....:)))))))

И что, может кто нибудь просветит людей, как юридически остановить тех кто сжигает траву?!

от люди палять сміття і бідкаються.юа палять в свято безбожні

За кожне вогнище - штраф 1000 грн. І тоді буде чисте повітря в місті. Сміття треба вивозити, а не спалювати.

У цивілізованому світі за масове забруднення повітря мали б послідувати масові штрафи. Можна подумати, що на Рівненщині вперше збирають осінній урожай. Інша справа, що вона стала суцільним сіттєзвалищем. Те, що автор називає "тощо". Ось і горить все безвихідно підряд. А порада "гарна" - закрийте вікна і не виходьте з дому. І бажано якнайдовше. І буде ГУ ДСНС легше працювати.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.