Як у Рівному відремонтували міст на Степана Бандери

У Рівному відкрили рух відремонтованим мостом на вулиці Степана Бандери. Його ремонтували майже місяць. Вартість ремонтних робіт сягнула 730 тисяч гривень. Рівняни в спільноті "Типове Рівне" опублікували фотозвіт результатів ремонту. 

 

Проблеми з мостом на вулиці Степана Бандери виникли близько півроку тому.  Комунальники провели обстеження стану об’єкту.  Висновок фахівців однозначний - міст аварійний і потребує капітального ремонту.  Відтак ще на початку року в бюджет були закладені кошти і замовлено відповідний проект.

Втім оскільки такі роботи віднесені до категорії робіт підвищеної складності, то їх проведення потребує погодження зі столиці.  І от лише сьогодні з Києва прийшов дозвіл розпочати капітальний ремонт мосту. 

У зв’язку з цим з 20 серпня відповідна ділянка дороги буде перекрита для руху автомобільного транспорту до повного капітального відновлення мосту. Перепрошуємо у рівнян за можливі незручності але відтягувати ремонт мосту на вулиці Степана Бандери просто неможливо. Вартість робіт становить 730 тисяч гривень.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Как разделили 730 тыс.грн.?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.