За гроші дружини Порошенка рівненських школярів навчатимуть медичній допомозі

З наступного тижня учнів семи шкіл Рівного вчитимуть надавати домедичну допомогу. Таке навчання відбудеться в рамках проекту «Я можу врятувати життя!». Він реалізується Українським фондом «Здоров’я» під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко.

Проект проходитиме на Рівненщині з 21 по 25 вересня. Упродовж тижня п’ятеро столичних лікарів-інструкторів вчитимуть старшокласників, що робити у випадках зупинки кровообігу, при попаданні сторонніх тіл в дихальні шляхи та при кровотечах.

Навчання складатиметься із інтерактивної лекції та практичного відпрацювання набутих знань на манекенах. Потому кожен учень «опиниться» у надзвичайній ситуації, змодельованій інструкторами, та рятуватиме потерпілого.

Тож, у понеділок навчання пройде у рівненських школах № 11 й 18, у вівторок – у 25 та 28, у середу – у 26 і 27, а в четвер – у Рівненському обласному ліцеї. Завершаться навчання у п’ятницю фінальними змаганнями між школярами в одній із шкіл.

У школах № 11, 25, 26 захід розпочнеться 9.30, а у № 18, 28 й 27 - о 12 годині. У ліцеї навчання розпочнеться о 12 годині.

Проект реалізовується за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Комітету ВРУ у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.