Рівненські правоохоронці повернулися додому з зони АТО

Уже вкотре рівненські міліціонери змінюють своїх колег на сході країни. Вони продовжують забезпечувати охорону громадського порядку у Донецькій області. Сьогодні півсотні правоохоронців повернулися на Рівненщину.
— Ми раді вас усіх вітати із поверненням додому у повному складі, — звернувся до підлеглих заступник начальника УМВС України в Рівненській області Віталій Заславський. – Ще більше на вас чекають ваші рідні, близькі та друзі. Ми дякуємо вам за добросовісне виконання своїх службових обов’язків. Ви вкотре довели, що гідно захищаєте свою країну та забезпечуєте порядок на її теренах.

Подякував за службу і командир зведеного загону УМВС України в Рівненській області полковник міліції Степан Рубель, який упродовж місяця організовував роботу та опікувався правоохоронцями.

Міліціонерам, які щойно повернулися із зони антитерористичної операції, Віталій Заславський повідомив про надання десятиденної відпустки, а тим, хто змінив їх у Донецькій області напередодні, побажав підтримувати повсякчас один одного та з честю виконати громадянський та службовий обов’язки.

Про це повідомили з СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.