Вслід за Саакашвілі центр Рівного прикрасило картонне опудало Обами

У Рівному набирають обертів "передвиборчі баталії". До того ж у власних спробах піару місцеві кандидати не гребують нічим. В одній із палаток "Рівне за реформи" збирають підписи за відставку прем'єра Яценюка та призначення Саакашвілі Тим часом ідеїні опоненти зробили картонне опудало Барака Обами і збирають підписи за висунення його в мери Рівного. Про це пише Олександр Онищук в спільноті "Рівненщина політична": 

"Громадська ініціатива "Рівне за Обаму" збирає підписи в підтриику висунення президента США в мери м. Рівне!!! Нехай нами правлять не лише грузини а й американці! всі підписи будуть передані в посольство Штатів. Віддати свій голос рівнянни можуть на майдані Незалежності, та театральній площі!".

Ключові слова: 

Коментарі

в школу,в школу,в третій клас,пЕдораска хамковська:))

Виховання бачу у вас там в команді теж ненормальне що не слово то лизати смоктати брати
зразу видно ви не команда а банда педорасів па ....

школото, краще,чим вилизувати товсту немиту дупу злодія,пристосуванця,флюгера,і саме головне-не шеВа,йди до школи,буквар вчити:))

багато бачу платять вам якщо пишеш відповіді на всі коменти, мені особисто на всіх політиків наплювати, а впершу чергу на місцевих....якщо хомко мій шев то ти якимця брат, або робітник на одній із його помп

хомкосмктун велЕкий,я ж писав,що до Мітяя палєстінского, маю таке ж відношення,як ти до інтелекту:))якщо ж,тобі так приємно перебувати у велЕкій,смердючій,немитій дупі боса-злодія,то це не означає,що всі такі,однокліткові:))

може в хомка жопа й велека та товста, але її буде достатньо щоб Вас запхать туда

Якимець бачу ти не спиш по ночах відповіді бідний пишеш на сайтах по коментарях чи може
знову продав бурштин та заплатив кошти журналюгам за своєчасне реагування на коментарі.
Скільки заплатив Демчуку рибаку і мисливцю, Євтушенку мусорщку та іншим великим громадським діячам Рівного...які на всіх виборах бігають як останній раз.

а мо,вже твій бос-товстозадий хапуга всіх дістав,і слід його гнати підсрачникми(не промахнешся:)) до внучки в Америку????

Ні він не тільки скупив активістів але й місцевих політиків бізнесменів а це тому що вся так звана рівненська еліта продажна і її слід гнати за яником в сторону ростова на дону бючи пінки під жопу а спереду їх щоб біг сам кандидат в мери дімчик з табличкою народний контроль.

Онищук??? Ха. Якимець всрався. Саша Онищук в його предвиборчому штабі працює. Да бабло бурштинове скупляє всіх активістів. Хрен знає кому вірити. То не активісти то пі....си якісь.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.