Головний податківець Рівненщини просить політиків обійтись без камер

Начальник Державної фіскальної служби у Рівненській області Дмитро Зайцев попросив політиків обійтись на місцевих виборах  без податківців. І не приходити до його робочого кабінету з камерами – працювати заважає. Про це головний податківець Рівненщини написав на своїй сторінці у "Фейсбук".

"На тижні у нас були політичні гості. З телекамерами. Розумію, що почалися вибори, що треба заробляти бали, прихильність виборців, але хочу попросити - можна якось без ДФС у цьому процесі?..

У нас є чим займатися, купа роботи, треба бюджети наповнювати, до всього у нас чергова реорганізація намічається, реформа податкової системи обговорюється...

При цьому ми так само відкриті і готові до діалогу.
Патріотичним виховання своїх дітей займаємося.

PS. Щодо собівартості тарифів, то ми її перевіряли й будемо це робити згідно з планами. Із досвіду попердніх перевірок, собівартість комунпослуг завжди виявлялася більшою, ніж закладалася у тариф. Саме тому всі комунальні підприємства збиткові. Адже тариф їм затверджують, умовно, раз на два роки, а за цей час зростає вартість його складових". – написав Дмитро Зайцев на своїй сторінці у "Фейсбук".

 

Коментарі

ОГИДНО ДИВИТИСЬ НА МОРДИ ПОДАТКІВСЬКІ ЯКІ ПІАРАТЬСЯ

Випадково був принсутній коли вони зайшли в приміщення податкової...майже ногами відкрили двері...кричали про права і телебачення...аж огидно, як піаряться...наглі "князькі"((

Недовго тобі лишилося, ти обміна карта на виборах до обл ради...
Молись щоб кандидат не пройшов ...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.