Стала відома організація, яка першою у повному складі вступила у Клуб рівненського "Вереса"

Все більше рівнян долучаються до Народного Клубу "Верес Рівне" та підтримують розвиток рівненського футболу. Директор івент-агенції "Мегаподія" Роман Яворський повідомив у соціальній мережі "Фейсбук" про те, що його колектив у повному складі став членом Народного клубу "Верес".

 

 

 

"Ми це зробили! Команда "Мегаподії" у повному складі приєдналася до команди вболівальників Народний Клуб "Верес" Рівне

Стати членами Клубу НК "Верес" - це не лише наша корпоративна відповідальність. Це наш обов'язок як рівнян, які хочуть бачити великий футбол у нашому місті, хочуть відродження слави нашої футбольної дружини і нашого рідного міста! 

Вболіваючи за "Верес" на стадіоні, рівняни як ніколи єдині. Сьогодні рівненська футбольна команда об'єднала тисячі рівнян як на "Авангарді", так і в Клубі, попри різні політичні вподобання чи релігійні погляди. Віримо, що досягнутий показник - це не межа.

Своїм прикладом ми хочемо привернути увагу рівненських підприємств, установ, малого і середнього бізнесу і запросити до Клубу "Вереса". Взявши відповідальність за нашу команду ми зможемо досягти успіху. Разом!

Команда "Мегаподії" закликає усіх - приєднуйтеся до народного клубу! Приєднуйтесь до команди "Верес" Рівне!", - пише Роман Яворський.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.