На Рівненщині діє телефон довіри щодо безпеки на виборах

З метою ефективного запобігання та припинення проявів терористичного та екстремістського характеру напередодні і під час проведення місцевих виборів, Управління Служби безпеки України в Рівненській області звертається до громадян з проханням сприяти забезпеченню безпеки і законності проведення виборчого процесу 25 жовтня 2015 року.

У разі отримання інформації про підготовку або вчинення діянь, які містять ознаки злочинів спрямованих на зрив виборів, залякування населення для перешкоджання явці на виборчі дільниці або вплив на прийняття рішень виборчими комісіями та виборцями, порушень виборчого законодавства, фальсифікації результатів виборів у т.ч. із застосуванням зброї, ви можете телефонувати за телефоном довіри УСБУ в Рівненській області (0362) 678-606, або надіслати інформацію на електронну адресу: usbu_riv@ssu.gov.ua

Інформація, якам надійде до Управління Служби безпеки України в Рівненській області буде ретельно перевірена. Анонімність гарантується, повідомляє прес-група УСБУ в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.