У Рівному автохам-іноземець припаркувався на переході

У Рівному автомобіль із іноземними номерами сфотографували припаркованим на пішохідному переході.

Про це повідомили у спільноті "Я паркуюсь, як МУДAК".

Ключові слова: 

Коментарі

:)))мені твоя польська віза-як зайцю стоп-сигнал,в мене німецький річний шенген,а в Польщі я лише транзітом буваю.З задоволенням, твоє бридке пархате їбало підчистив би.А в тому,що ти красномовно описав,як раз і винні твої дегенеративні соплемінники вальцмани-стєклєри..То що з позовами,судовими,ги-ги-ги,мо там і зустрінемося?:)))))))))))))))))))))))

представнику "титульної нації",
вашу націю так поважають в світі що жодна країна без віз вже не пускає (вибач, пускають пару братніх африканських країн типу Анголи, Руанди, Зімбабве) Думаю ще після оного Майдану навіть і вони від вас відстануть. Крим і Донбас прослали, на поліссі бурштинова республіка. По всіх європейських борделях самі українки, чоловіки бетон в Москві місять або в АТО бухають. Вам звісно є чим пишатися, крім вишиванок і мови співучої.

P.S. Спіши записатися в чергу на польску візу, бо до травня вже місць немає, може на липень ше встигнеш )))) Ну а яке я маю відношення до польської нації тобі звісно видніше.

але,мені здається(по твоїм висєрам),що до поляків ти маєш відношення,лише через нік,а так-бридке пархате рило,внучок ката-енкаведиста..

а тобі,твоє європейське немите їбало, ще не чистили за такі вислови на адресу титульної нації??без всяких судових позовів??тоді,чекай,ми йдемо до тебе,смердючка..

;)))який ти смішний,коли розповідаєш про свою стрімку кар"єру від замішувачу цементу в масквабаді,до примітивного бариги-контрабандиста:))що там з позовом про ксенофобію,нацмен?:))

бо чувак купив собі машину за 500 баксів, катається без розтаможки, а потім спихне її на шрот за 700. А ти як лох пів життя в Москві на будівництві цемент місив, купив собі таку саму тачку за 500 баксов і ще видав 3000 зелених чиновникам за розтаможку, щоб їх діти могли собі сумочку від Шанель купить ))) а тепер бісишся. Україна це країна лохів, рабів що працюють на продажних чиновників. І жоден Майдан нічого не змінив. Просто люди гнилі.

:))))чому і кому заздрити??баризі,який живе на кордоні в машині і дрижить кожен раз, заїжджаючи на огляд ????:))))))))))))))))))))))))))

заздриш?

Який то іноземець на холмских номерах:))Хтось з наших бариг,що раз на 5 днів перетинає кордон,приїхав в ОВІР паспорт міняти,бо вже не має місця для печаток прикордонників

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.