Рівняни отримали допомогу від баварців

Делегацію товариства «Гуманітарна допомога Україні з Баварії» у Рівному зустріли як давніх друзів. І це не дивно, оскільки міська влада підтримує тісні контакти з німецькими благодійниками вже понад 20 років.

Під час сьогоднішньої зустрічі міського голови Рівного Володимира Хомка з німецькою делегацією мер подякував представникам товариства за матеріальну і моральну підтримку.

 – Ваша турбота про наших людей завжди була актуальною, – зауважив Володимир Хомко. – А зараз, коли держава переживає складний час, коли на сході України – війна, на якій Рівне втратило вже 15 своїх синів, – особливо злободенна. Надзвичайно важлива й ваша моральна підтримка. Ми це неабияк цінуємо.

До речі, за час багаторічної співпраці баварське товариство надало значну допомогу різним соціальним та медичним закладам Рівного та області. Лише торік, скажімо, німецькі благодійники привезли медичного обладнання (лікарняні функціональні ліжка, матраци для хворих з опіками, дефібрилятори, інвалідні візки тощо), яке розподілили між Рівненським військовим госпіталем та міською лікарнею, на 200 тисяч євро. За їх сприяння свого часу було організовано практику для рівненських неврологів та безкоштовні операції для мешканців Рівного у лікарні «Милосердні брати» у м. Регенсбурзі, стажування у дитсадку «Святої Маріен» міста Оберфіхтах. Крім того, організовано гастролі дитячого танцювального колективу «Полісяночка», а також відпочинок рівненських дітей у німецьких сім’ях.

Цього разу представники товариства «Гуманітарна допомога Україні з Баварії» привезли до Рівного медичне обладнання, милиці, інвалідні крісла тощо, які передали управлінню праці та соціального захисту населення міськвиконкому, Рівненському пологовому будинку, центральній міській лікарні та притулку для неповнолітніх, що в Олександрії.

На завершення Антон Грауфогль зауважив, що дружні контакти між німецьким містом Оберфіхтах та українським Рівним і надалі будуть продовжуватися. 

Про це повідомили у прес-службі міськради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.