На Рівненщині «Самопоміч» порушила закон

У другій половині вересня у соціальній мережі Facebook з’явилося оголошення про те, що районна організація партії «Самопоміч» шукає на роботу агітаторів та готова платити їм винагороду за роботу. Такі дії суперечать нормам закону про місцеві вибори.

Оголошення про набір агітаторів для партії «Самопоміч» у своїй сторінці в "Facebook" користувач Юрій Семенюк. «Оголошується набір громадян на пост агітаторів від Рівненської районної Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Винагорода в розмірі: 100 – 150 гривень/день. Якщо ви свідомий мешканець свого міста і хотіли долучитися до роботи такого спрямування, то дзвоніть: 067-288-70-16 (Юрій), або пишіть мені на цю сторінку» – зазначено в тексті повідомлення.

Перед цим, на вулицях міста Рівного з’явилися листівки звернення до студентів, де вже «Об’єднання «Самопоміч» закликає студентство долучитися до виборчого процесу у якості спостерігачів, агітаторів, довірених осіб на волонтерських засадах.

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що відповідно до абзацу 2 ч. 4 ст. 60 ЗУ «Про місцеві вибори» забороняється укладення з виборцями за рахунок коштів виборчого фонду оплатних договорів на проведення передвиборної агітації.

Згідно ч. 6 ст. 54 ЗУ «Про місцеві вибори» передвиборна агітація здійснюється за рахунок і в межах коштів власних виборчих фондів кандидатів у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, місцевих організацій партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі. Використання для передвиборної агітації коштів з інших джерел забороняється, повідомляю у ГМ ОПОРА.

Ключові слова: 

Коментарі

плакав зі сміху, опа самопомочі з такими організаторами))))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.