Богатирчук-Кривко більше не очолює Рівненське обласне управління Держгеокадастру

Після майже 6-річної служби в обласному управлінні Держземагентства (яке тепер є управлінням Держгеокадастру) пішла з посади його керівник Світлана Богатирчук-Кривко. Про це повідомляє "РВ". Начальник таких же управлінь у кількох інших областях — зокрема, на Тернопільщині, Харківщині, Івано-Франківщині, Сумщині та Запоріжжі, також втратили свою роботу.

Офіційна причина звільнення, яку вказано на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру — неналежне виконання своїх обов'язків.

Однак Світлана Богатирчу-Кривко обіцяє оприлюднити свій коментар з цього приводу на власній сторінці у соціальній мережі "Фейсбук".

Щойно пояснила у "Фейсбуку" причину свого звільнення з посади начальника управління Держгеокадастру в Рівненській області Світлана Богатирчук-Кривко.

— Моя "фейсбучна" спільното! Надаю інформацію з першоджерела для того, щоб не було домислів та здогадок. Так, я звільнилась з посади. Вважайте це формою протесту проти зневажливого ставлення до галузі та до людей, які там працюють. Не можу порушувати принципи, за якими живу. Передам наступнику найкращий за професійними (це показали результати цьогорічного конкурсу та щорічні рейтинги) та моральними (жодного скандалу за останні п'ять років) якостями колектив.

А тепер по простому: ДІСТАЛО! Коли в тебе тикають пальцем тільки через те, що ти держслужбовець, хоча ти насамперед служиш українському народу, а не тим, хто у владі. Коли всі "шарахаються", почувши, що ти працюєш в земельній сфері, скидаючи на тебе всі гріхи недолугої вічнодіючої земельної реформи і так і недоцентралізованої за 25 років системи влади.

Я беру тайм-аут. Тепер можу говорити те, що думаю, не озираючись, що скаже ДЕРЖАВА. Зміню дрес-код (а може й ні?). Нарешті висплюсь ( більше року без відпустки). Заспокою свою зранену душу...

А ще, можливо очолю новий проект, з яким піду в обласну раду!

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!

 

Досьє:

Почавши свій робочий шлях вчителькою у місті Владивосток (Росія), згодом Світлана Кирилівна стала однією із ключових фігур у політиці Рівного. Навіть потрапила до п'ятірки найвпливовіших політиків Рівненщини та у двадцятку впливових політиків за версією всеукраїнської газети “Коментарі”. З 2005 року вона - член "Народної партії". У 2012 році увійшла у депутатську групу Рівнеради «Рідне місто».

Найбільш неприємних поворотів у діловій кар’єрі Світлани Богатирчук-Кривко було два. По-перше, вона програла вибори мера Рівного у 2008 році. Тоді керівником міста став Володимир Хомко. Наступним «падінням» стало звільнення Володимиром Євгеновичем своєї конкурентки у передвиборчих перегонах пані Світлани з посади заступника мера з гуманітарних питань, яку вона обіймала за часів головування у Рівному Віктора Чайки (2002-2008).

Незважаючи на перипетії, Світлана Кирилівна залишилась у політичному житті міста в ролі депутата Рівнеради. А згодом заслужений працівник освіти України Світлана Богатирчук-Кривко перекваліфікувалась з гуманітарія на спеціаліста із землевпорядкування та кадастру. Для цього отримала відповідну освіту в НУВГП.  

Нині Світлана Кирилівна - член делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Ймовірно таких успіхів у кар’єрі цій жінці вдалось досягти не лише завдяки вродженим талантам. Можна припустити, що сильною підтримкою у її житті та починаннях є нинішній чоловік пані Світлани Михайло Кривко, перший заступник голови Рівненської обласної ради.

Затята театралка Світлана Кирилівна вважає, що у минулому житті була актрисою. Наразі її ім’я не фігурує на театральних афішах. Проте вже нині багато, хто бачить її на іншій сцені – у сесійній залі Верховної Ради України.

Народилась 28 жовтня 1959 року в м.Рівному.

Коментарі

Це не просто чудовий начальник,прекрасна жiнка....С.Кирилiвна дуже добра людина. Мало хто може досягнути ii вершин. Просто не заздрiть!!! Iй буде чим зайнятись i для початку вiдпочити)

Народ, не ведіться на гівнометників. Звичайно очолювати земельну галузь області без відповідної освіти не реально і звичайно Богатирчук-Кривко її здобула, а нещодавно захистила кандидатську. Рівень її професіоналізму і відданості роботі не лишає жодних сумнівів. І дуже шкода

За***али:
Як може людина не володіючи інформацією писати всяку х**ню

Богдане, хочу Вам повідомити, що Богатирчук-Кривко вивчилась на землевпорядннка перед тим як очолити ГУ Держземагентства, і навіть якщо Ви цього не знали - це не випрадовує Вас, а характирезує як "шавку"

не дзявкай!

Дятел, ти скільки разів бачив щоб вона їздила на Хонді? не сміши..
і не суди по собі, якщо позвикали все красти то не треба й про інших таке думати

заворушилось зміїне кубло - полякались перед виборами)))

Удачі Вам, Світлано Кирилівна! Нехай дзявкаю це ознака того, що нічого більше зробити не можуть))

"Лівий" диплом , чоловік регіонал - шість років непрофесіоналізму - гарний вчитель-методист , але ніякий землевпорядник . Цікаво Хонду придбану за примусові внески Спілки землевпорядників , віддасть ? Чи приватизує , страдаліца ((

Так само як і управління охорони здоровя в Рівненській області. )

Не пиз .. ть в коментарях. СК здобула освіту відповідну після призначення в цю сферу. Якраз Рівненщина і мала одні з найвищих показників робоьи в цій сфері при Богатирчук.

Як може людина без спеціальної освіти очолювати управління Держземагентства

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.