Голова Рівненської ОДА отримав догану від Яценюка

Кабінет Міністрів України виніс догану головам обласних держаних адміністрацій - Рівненської, Хмельницької, Чернівецької та Запорізької - за низький рівень приєднання до єдиного реєстру Міністерства юстиції України. Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в ході виїзного засідання Кабміну в Полтаві, передає кореспондент РБК-Україна.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк виніс догану головам обласних державних адміністрацій: Рівненської Віталію Чугуннікову, Хмельницької Михайлу Загородному, Чернівецької Олександру Фищуку та Запорізької Григорію Самардаку.

"Найгірша ситуація щодо єдиного державного реєстру: Рівненська, Хмельницька, Запорізька і Чернівецька області. Чотирьом керівникам обласних державних адміністрацій винести догану, відповідно до закону про Кабінет Міністрів і про місцеві державні адміністрації", - сказав прем'єр.

"Є низка областей, де в нас жодна районна державна адміністрація не підключилася до реєстру міністерства юстиції. Якщо ми говоримо про реєстр бізнесу, то в нас є такі області, де жодна з адміністрацій не підключилася, Рівненська область, Хмельницька, Запорізька і Чернівецька область..." - сказав Петренко.

Ключові слова: 

Коментарі

Просто вибори. Сєня в своєму стилі.

Чому прем'єр виписує губернатору догану? Чому не президент?
Дивна і незрозуміла ситуація. Попахує таким знайомим піаром.

Сєня тільки то і може, що писати догани. Хай краде менше.

Ну, тут все зрозуміло. Сєня лякает губернатора, який дасть реальний результат на місцевих виборах.

Якщо Чугун провалить місцеві вибори, то Ковальчук йому не допоможе , а те шо там Сеня дає догану, ще нічого не значить...

Сєня,ПНХ!Й Чугуннікова прихопи! :)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.