У громадській раді - скандал через рівненську поліцію

На громадській раді при Рівненькій ОДА активісти знову посварилися.  Цього разу через нову поліцію, що незабаром буде створена в області. Десяток представників хочуть увійти до складу комісії, що буде здійснювати нагляд за поліцейськими, втім одностайної згоди дійти не вдалося. Члени громадської ради прийняли рішення, що заявки у поліцейську комісію подаватимуть до понеділка, після чого проведуть засідання, де оберуть декілька кандидатів. Серед претендентів на цю посаду - і Любов Українчук, яка стала відомою завдяки своїм антисемітським висловлюванням. На віче у Рівному жінка заявила, що Україні погано живеться, бо владу в країні захопили євреї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голова громради при Рівненській ОДА: "А мені пофіг, що ви думаєте!"

Чоловік пані Українчук - Давид Ніколаєв

Під час обговорення питання про претендентів у постійну поліцейську комісію виступила депутат міськради Ольга Покальчук, яка зачитала лист-відповідь від «Прогресивної соціалістичної партії», у якому йдеться, що Любов Українчук і досі займається у партії активною політичною діяльністю та навіть має там посаду.

Любов Українчук

Сама Любов не заперечує, що колись була у цій партії, проте запевняє, що уже давно немає ніякого відношення до неї. До слова, під час виступу Ольги Покальчук присутній у залі чоловік пані Українчук (одягнений у камуфляжний одяг) почав нецензурно висловлюватися у бік жінок.

 

Нагадаємо, "Прогресивна соціалістична партія України" — українська політична партія лівого спрямування. Всі ці роки партію очолює Наталія Вітренко. Партію звинувачують в українофобстві.

Після взаємних образ та сварок члени громадської ради при Рівненський ОДА вирішили створити внутрішню комісію з етики…

Коментарі

Жаль, що через одну групку неадекватів псується імідж колективу людей, які не жаліють свого особистого часу і зусиль намагаючись змінити в сьогоднішній ситуації хоч щось на краще. Громадське формування Правий сектор, яке представляють "герої" цього відео просто по природі своїй не здатні на творення чогось. Цим людям притаманно тільки руйнувати створене кимось.

яке кгб??він школу ледь закінчив,правда родичі в військове училище прилаштували,але Родінє долг він віддавав, не довго:))потім все прєдсєдатєльстував,як нєзабвєний Фунт:)))

Ходаковського пора перевірити, за який хер і де він звання получав в кгб?

Та яке кубло....? :)
То є РОЙ - а з РОЯ не буде ні ....(чого).
Смішні, хворі, придуркуваті люди.... :)

Той поц в камуфляжі, всім грозиться гранату вкинути... УІПЕНЬ...

Де взялися ці ідіоти?

Громадськість яка здатна організовано контролювати - оце сказанув! Ця громадськість єдине, що може контролювати - це свої сечові міхурі. Да і то не всі

Настоящих буйних мало , вот и нету вожаков.

Нічого ця громадська рада не може і ні на що не впливає.

щколото знову уроки не вчить,а в тирнеті сидить..

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.