Рівняни обурені роботою "Санкому"

Рівняни багато скаржились на те, що сміттєвози, які належать "Санкому", протікають та забруднюють вулицю. Нещодавно жителі міста опублікували у спільноті  "Рівненський Ревізор" відео, на якому видно, як після роботи сміттєвоза на асфальті з`яляється калюжа.
Відео зняте на вул. Буковинська.

Коментарі

Набережна 14 ...

Зато кожного разу плату за вивіз піднімають більше і більше.

В нас ситуація аналогічна. Обслуговує будинок (Міцкевича,5) "Санком-Рівне".Після того як декілька днів мусор взагалі не вивозився, приїхала машина, таке враження що це асенізаторська машина (з неї течут річкою помиї), від неї сморід і після її перебування в дворі створилась річка-смердючка завширшки півметра і так через весь двір. Невже не можна полагодити машину чи шось ще зробити. Весь двір зараз смердить, залитий помиями.

А у нас друга проблема, кожен раз коли на північний прїзджає КАМАЗ катп-1728 то після нього залишається не тільки фільтрат від сміття, а ще й калюжі масла-отработки, пройти в підЇзд просто неможливо(поруч дитсадок"Котигорошко").
Звонили в приймальню, то не беруть трубки то кажуть ,що приймуть міри, але калюжі автомобільного масла, щораз збільшуються.

тож купили вже новий бачив здаеться не тече хоча одного мало

а ще,неодноразово бачила в нетверезому стані теж пізно ввечері,сміття вже не попадало на машину,а лишалося на дорозі і це все коментувалася працівниками Санкому багатоповерховими матюками........................

а ще,посеред ночі забирають сміття,розбудивши пів-району

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.