Будинок в Острозі розписали віршами Ліни Костенко

На стінах Будинку культури в Острозі з'явилися цитати віршів Ліни Костенко. Розписували споруду активісти ВМГО "Національний Альянс". Це зайняло майже тиждень. До акції мали змогу долучитися всі охочі.

Про це йдеться на сторінці "Ostroh is the heart of Volyn" у "Фейсбуку":
"Голова Острозького осередку «Національного Альянсу» Юрій Устимчук розповів, що дана акція полягає в тому, що цитати та уривки з творів відомих українців будуть нанесені в форматі звичайного чи стилізованого тексту на стіни будинків українських міст. Ця акція вже була проведена у Луцьку та Черкасах, ми - третє місто в Україні де в рамках акції «Голос вулиць» на вулицях з'явилися цитати відомих українців. Раніше ці акції проводили громадські організації у Львові. Мої друзі із Дніпропетровська, дізнавшись, що ми малюватимемо цитату, теж розпочали підготовку до подібної акції у своїх містах. 
Хочеться подякувати людям, які доклали своїх зусиль та пожертвували кошти для того, щоб цитата з'явилась на одній зі стін Будинку культури: людям з Національного Альянсу - Острог, людям в райдержадміністрації та Будинку культури, які пішли нам назустріч. Окремо хочеться подякувати людям, які зголосились це втілити в реальність – художникам. Це Олександр Вівсяник, Тетяна Дробата, Танюша Гурова, Віта Ковалко. Особлива подяка магазину «Господарчі товари» в особі його власника Віктора Непомнящого за частину наданих матеріалів. Особливо вразило те, що не дивлячись на брак вільного часу кожен знаходив його - приходив та фарбував цитату, а також те, що проходячи повз, жителі міста зупинялись та говорили: «Як гарно ви фарбуєте». В майбутньому, я думаю, ми не зупинимось лише на цій цитаті, та продовжимо роботу над іншими цікавими проектами на стінах будівель острозьких вулиць..."

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.