Місія ЄС перевірила, у яких умовах на Рівненщині перебувають засуджені

22-23 вересня Городищенську виправну колонію (№96) та Дубенську виховну колонію управління ДПтС України в Рівненській області відвідала делегація Місії ЄС. Мета такого візиту - посприяти реформуванню української пенітенціарної служби.

У супроводі адміністрації колоній та управління ДПтС України в Рівненській області відвідувачі здійснили обхід території установ виконання покарань. Основну увагу звернули на умови відбування покарання засуджених: делегація побувала в кімнатах короткострокових та тривалих побачень, цікавились комунально-побутовим забезпеченням та умовами харчування.

Також представники Місії ЄС завітали до облуправління ДПтС, де провели робочу зустріч із начальником та заступниками управління.

- Одна  з цілей відвідування установ виконання покарань різних регіонів України – це збір інформацію, яку ми направляємо своїм стратегічним експертам, які вже потім на центральному рівні зустрічаються з міністрами та керівниками комітетів Європейського парламенту. Таким чином, зібрана інформація з регіонів складає єдину картину по відношенню до того, що відбувається в установах виконання покарань України та після цього парламент може робити якісь зміни на шляху до реформ пенітенціарної системи, - коментує мету візиту член делегації Місії ЄС ПеккаГюютіайнен.

Про це повідомили з прес-служби управління ДПтС України в Рівненській області

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.