У Рівному в неділю відзначать 100-річчя НУВГП

28 вересня виповнюється 100 років з дня заснування найбільшого вищого навчального закладу Рівного - Національного університету водного господарства та природокористування.

У липні Верховна рада України прийняла постанову про святкування ювілею на державному рівні. “Укрпошта” випустила з цієї нагоди конверт, а Національний банк викарбує монету номіналом у дві гривні. В самому університеті не вгаває підготовка до святкування, число запрошених на святкування друзів та партнерів закладу сягає 400 чоловік, а саме свято відбуватиметься на майдані Незалежності на відкритій сцені 27 вересня з 14 до 17 години.

Гостей вітатимуть міські та університетські творчі колективи, студенти організують флешмоб, а структурні підрозділи університету продемонструють свої здобутки та напрацювання. Очікується виставка від кафедри військової підготовки та фізичної культури, навчально-наукових інститутів, туристичного клубу “Азимут”. Гості дійства традиційно зможуть взяти участь у благодійній виставці-продажу на підтримку армії від волонтерського батальйону “ДАР”. Очолюватиме святкування ректор університету Віктор Мошинський. До привітань приєднається міський голова Володимир Хомко, а також зі сцени можна буде почути студентів, якими університету пишається сьогодні.

Детальніша програма святкування виглядатиме так:

- привітання від міського голови Рівного Володимира Хомка;

- урочисте погашення марки на конверті, випущеному “Укрпоштою” з нагоди 100-річчя закладу;

- флешмоб студентів університету “Нам 100 років” (дійство буде зафіксоване згори квадрокоптером);

- хорове виконання гімну студентів “Gaudeamus”;

- демонстраційні виступів спортсменів-чемпіонів студентів університету;

- виступи творчих колективів університету та провідних колективів міста Рівного.

Святкування сторіччя не вичерпується одним днем та продовжиться до кінця поточного року. Упродовж цього року в закладі заплановано провести “Водний форум” (8-9 жовтня), який збере під одним дахом цікавих українських і зарубіжних науковців та освітян, а також традиційний КВК, фестиваль “Пісня буде поміж нас”, конкурс студентських театральних мініатюр “Шалантух”, конкурс “Міс університет”.

На честь 100-річчя НУВГП вже випустив монографію “100 років Національному університету водного господарства та природокористування” та святковий номер газети “Трибуна студента”, на черзі ювілейне видання “Національний університет водного господарства та природокористування: 100 років успіху”, фотоальманах та ювілейний “Вісник НУВГП”.

- Запрошую усіх рівнян та, в першу чергу, наших студентів і випускників приєднатися до святкування ювілею НУВГП, - звертається до мешканців міста Віктор Мошинський, - обіцяємо, що це буде винятково масштабна та видовищна подія.

Про це повідомили з сектору зв'язків із громадськістю НУВГП.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.