Громадські спостерігачі розповіли, хто найбільше агітує у Рівному

Сьогодні у Рівному громадянська мережа "ОПОРА" на прес-конференції розповіла про перші висновки спостерігачів стосовно місцевих виборів на Рівненщині.

Так, в Рівненській області раніше визначених термінів з`явились  біл-борди політичних сил "Народний контроль", ВО "Свобода", "УКРОП", ВО "Батьківщина", "Наш Край","Відродження", а також потенційних кандидатів на посаду міського голови Рівного Дмитра Якимця та Володимира Хомка.

Найбільше агітаційних наметів у центрі міста розташовано від ВО "Свобода", Аграрної партії України, Європейської партії України, ВО "Батьківщина", партії "ВОЛЯ". Також у місті Рівне розгалужена мережа наметів від потенційного кандидата на посаду міського голови міста Дмитра Якимця.

Крім того, громадські спостерігачі помітили у місцевих виданнях велику кількість матеріалів, що мають ознаки політичної "джинси".

Спостерігачі "ОПОРИ", зафіксували випадки розміщення "джинси" на користь Володимира Ковальчука, Олексія Лозяна, Дмитра Якимця, Володимира Хомка, Юрія Супрунюка, проти Володимира Хомка, Святослава Євтушенка, Дмитра Якимця.
 
Також громадські спостерігачі зафіксували випадки "виборчої благодійності" або технології матеріального стимолювання виборців, "чорного" PR  та агітації у заборонених місцях.

Рівнян просять повідомляти про порушення виборчого процесу на гарячу лінію за номером 679 - 679.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.