На Рівненщині потенційний кандидат у мери агітує "добрими справами"

У середині вересня на сторінках газети «Поліський репортер» у соціальній мережі Facebook було опубліковано статтю «Добрі справи». У ній йдеться про «благодійну діяльність» потенційного кандидата у депутати Валентина Борсука.

У матеріалі наведено інформацію щодо «сприяння для сільського ФАП, в особі завідувача Любові Шинкар, отримання холодильника, а також тонометра для вимірювання артеріального тиску». «Стараннями Валентина Борсука у Лютинській школі було зроблено ремонт в кабінеті інформатики, а також доукомплектували його двома ноутбуками, які під час урочистої лінійки, 1 вересня, вручили директорові школи». Окрім цього, у матеріалі йдеться про те, що потенційний кандидат у депутати «подарував дитячому садку» кухонну плиту .

До моменту офіційної реєстрації кандидата в депутати чи реєстрації кандидата на посаду міського, сільського або селищного голови неможливо довести, що такі дії зі сторони потенційного кандидата є передвиборною агітацією, яка здійснюється із порушенням закону. Проте, після офіційної реєстрації кандидата такі дії з його сторони будуть мати ознаки підкупу виборців.

Громадянська мережа «ОПОРА» наголошує, що згідно до ч. 4 ст. 60 Закону «Про місцеві вибори» забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб’єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб’єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 % розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

Про це повідомили у ГМ ОПОРА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.