Партія "Воля" оприлюднила зобов'язання перед рівнянами

Український народ вже звик до того, що політики постійно його обманюють. Політичні партії перед виборами обіцяють одне, а роблять зовсім інше. Йдучи до Уряду, партії кажуть про те, що беруть на себе відповідальність. При цьому “відповідальність” є поняттям абстрактним, тоді як користування ресурсами держави є конкретним і матеріальним.

Наша політична сила “ВОЛЯ” вважає для себе однією із основних задач зміну системи влади та встановлення діючих правових запобіжників, аби місцеві чиновники та депутати не мали можливості зловживати владою та діяли лише в інтересах громади.

Впевнені, що у своїх передвиборних програмах кожна політична сила буде говорити про заходи щодо чистоти та прозорості діяльності міської ради. Ми закликаємо всіх приєднатись до наших пропозицій та можливо доповнити їх. Оскільки вважаємо, що існує небезпека, що розмови так і залишаться розмовами.

 Діюча влада не спішить виконувати норми закону “Про відкритість використання публічних коштів”.

“Дорожня карта реформ” так і не спромоглася внести до сесійної зали бодай якісь зміни до статуту громади Рівного.

Шляхом внесення змін до статуту громади міста Рівного, або в будь-якій інший спосіб ми пропонуємо:

1. Провести інвентаризацію майна громади.

2. Створити відкритий реєстр майна громади м. Рівного. В ньому мають бути відомості як про орендаторів землі та майна так і про вільні приміщення та землі.
3. Забезпечити виключно конкурсні та публічні процедури призначення керівників комунальних підприємств.
4. Визначити чіткі критерії оцінки діяльності місцевої влади, керівників комунальних підприємств. Терміни звітності перед громадою.
5. Спростити можливість функціонування нових механізмів місцевої демократії органів самоорганізації населення, місцевих ініціатив, громадських слухань, загальних зборів громади міста. В тому числі з повноваженнями звільняти чиновників міськвиконкому та висловлення недовіри меру міста.
6. Створити громадські екологічні та транспорті інспекції.
7. Перетворити газету “Сім днів” з органу міськвиконкому на орган громади міста.
8. Cтворити та впровадити в дію систему електронного самоврядування Рівненської міської Ради яка забезпечить нову прозорість надходжень та витрат до бюджету. Уряд обіцяє це зробити централізовано, але виконання цих обіцянок можна чекати років п'ять.

Ми пропонуємо не абстрактність, а конкретні кроки та дії того, що вже впроваджується в інших містах. Електронний документообіг, як засіб економії часу рівнян та засіб боротьби з корупцією при бажанні можна ввести за кілька місяців.

Ніхто нічого не зможе вкрасти, бо все буде настільки прозоро, що буде видно все до останньої копійки. Ми хочемо запровадити в нашому місті електронне самоврядування. Скориставшись досвідом наших колег з сусідньої Польщі, наші однопартійці впроваджують пілотний проект в місті Світловодськ Кіровоградської області. Наше місто може стати наступним в Україні, що матиме таке самоврядування. Сам проект не дуже складний вартістю приблизно 200.000 - 300.000 тис. грн, але ефект від його використання колосальний.

Маємо ВОЛЮ - змінити Рівне!

На правах реклами