У Рівному під вибори відкриють стелу пам`яті Небесної Сотні та Героїв АТО

У Рівному на вул. 16 липня поблизу Свято-Воскресенського собору з`являться портрети героїв Небесної Cотні та загиблих бійців АТО.  Поруч із храмом є рекламний щит, власниця якого -підприємець Лілія Кректун - вирішила безкоштовно віддати цю площу на патріотичні потреби. Міський голова Володимир Хомко зрадів можливості забрати з майдану Незалежності дерев'яний саморобний стенд із фотографіями, про що його попросили родичі бійців, повідомляє "РВ".

Раніше Володимир Хомко заявив, що хоче відкрити стелу на  свято Покрови, і наразі там вже розпочались ремонтні роботи.

Така ситуація обурила фотографа Олександра Бусленка. Про це він написав у "Фейсбуку".

"Немає слів... Центр міста, декілька років назад встановили незрозумілу рекламну конструкцію, який тут взагалі не місце. І ще колони, нащо вони тут? Скільки грошей списали на них? А зрізали кусти і встановили металевий паркан. Теперь щоб не демонтувати рекламну конструкцію, з неї наскільки зрозумів роблять місце присячене Небесній Сотні, а звороту далі буде реклама? де б побачити проект і скільки місто витратить на це, тисяч 200 напевно чи більше?" - написав у "Фейсбуку" фотограф Олександр Бусленко.

Підприємець та музикант Андрій Ляшук повідомив у "Фейсбуку", що проект реконструкції підготовлений  ППФ "Аркада".

Вочевидь, міська влада, поспішаючи попіаритись перед виборами, забула запитати у рівнян їх думку на рахунок вигляду цієї стели. Тому ми надіслали запит, щоб дізнатись, скільки коштів на неї буде витрачено. Деталі читайте згодом на сайті "ВСЕ".

Ключові слова: 

Коментарі

Наша власть, в общем то, никогда не спрашивает нашего мнения! Может поэтому нашему городу нечем похвастаться... Нечего показать гостям! А стэнд - это, вообще, "назад в СССР"! Да еще и в центре города! Выброшенные деньги на ветер!

Щоце за дошка пошани? Правду кажуть - Хомко це совок! Тільки совок може таке підтримати!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.