Євтушенко, Рибачок, Юрченко та Яворський ідуть у Рівнераду від "Громадського контролю"

Політичні партії продовжують оприлюднювати списки кандидатів до місцевих рад Рівненщини. Так, сьогодні відбулася конференція Рівненської міської організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Громадський контроль». На ній було висунуто кандидатів у депутати до Рівненської міської ради та кандидата на посаду міського голови Рівного, яким став Дмитро Якимець, повідомляє прес-служба партії.

Тим часом список кандидатів у депутати Рівненської міськради очолов чинний міський обранець Святослав Євтушенко. Також у список потрапило чимало відомих громадських і політичних діячів.

А саме: екс-голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок, член Рівненського міськвиконкому Роман Денисюк, радіоведуча Оксана Юрченко-Погореляк, депутат міськради Валентин Демчук, проректор МЕГУ мі. С. Дем'янчука Віталій Дем’янчук, завідувач кафедри політичних наук РДГУ Максим Гон, патентний повірений Юрій Трачук, керівник івент-агенції "Мегаподія" і громадський діяч Роман Яворський, Олексій Орос, Олександр Бардаш, Олена Бобровська, Мирослава Боярчук, Юрій Буратчук, Ярослав Гайдайчук, Сергій Герук, Тарас Горбатюк, активістка Ліана Диновська, прес-секретар Рівненського громадського контролю Іванна Драган, заступник голови Рівненського громадського контролю Олександр Зайчук, Катерина Іванюк, Євген Кінаш, Наталія Колесова, Ігор Крамарець, Юлія Кутик, юрист Рівненського громадського контролю Юлія Кутузова, Ірина Ломанюк, Максим Лукашик, Валерій Мартинюк, Ірина Парай, Олег Прищепа, Віктор Радовенчик, Олег Рогашевський, Віталій Романюк, журналістка Любов Романюк, Сергій Сидорчик, Святослав Стельмащук, Дмитро Тихонюк, Олег Хома, Тетяна Чубай, Іннеса Шишкіна і замикає список Дмитро Якимець.

Коментарі

Не бачу майбутнього у цієї політичної сили. Чергові зрадники.

Якраз таки у БПП 85% достойних людей, є там декілька чоловік з сумнівною репутацією,але загалом господарникі і бізнесмени, в місцеві ради такі потрібні, навіщо тут ця політика, областю потрібно управляти,а не політоту розводить. Свободівці якби вони не крилися за патріотичною ідеєю, прості крикуни, у них крім гучних гасел нічого не має, вони,реально, нічого в кращу сторону не змінять, були вони при владі після революціїї, майже рік і що, краще стало жити? Відповідь ні!! Батьківщина-ну в часи Ющенка Юлька була при владі довго, розвалювала країну як хотіла, її представники на місцях окрім інтриг і скандалів нічим не прославилися, навіщо повторювати помилки і обирати це ж лайно. Як би тут не кричали,але реальні кандидати в БПП і будьте розумними, не дивіться на назву партії , дивіться на людей, якщо там і є чоловік вісім сумнівних, то це ніщо проти великої кількості достойних кандидатів, вони і будуть розвивати нашу область. А поганенькі кандидати є у всіх партіях, тут ніхто сперечатися не буде, і читаючи перелік ГК я бачу ,що тут їх не менше, їх навіть більше, гієни прикинулись левами, не робіть помилок люди ,відкрийте очі ширше, віддайте голос за достойних!!!

Совість-найкращий контролер:-)

Відверто сказати, поки що мене ГромКонтрольори не розчарували. Можна, звісно, мати претензії до когось із кандидатів, але загалом команда дуже і дуже пристойна.

Очередные воры

"Громадський контроль", взявши Євтушенка, взяв на себе відповідальність за вивіз сміття по місту. Але з початком виборчої кампанії з цим якраз не склалося - сміття валяється невивезене по багатьох вулицях - бо всі гроші пішли на вибори? То така і буде робота в міській раді цієї чи то "партії", чи то "громадської організації"?

Як не знаєте за кого то може бути Обєднання Самопоміч. ШАнси нормальні, і люди нові. Не ідеал, але ідельне лише рівненське пиво. А Года в Самопомочі

перекрашений народний фронт-Сєньки!!!

Хумко - бордюри міняє??? Закопуе гроши? Старий. Йому знову пора отсасівати жир з животва як років 4 тому!!! а ВІН З МІСТА БЕРЕ ГРОШІ ! сКІЛЬКИ ПОРЕБРИКОВ ЗМІНИЛИ? Закопані гроші!

Не голодний піар Хумка- Пі(ліде)Ра! Хумкісти ! Засуньте в рото що обіцяли)))

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.