На Рівненщині стартували Дні польської культури

На Рівненщині пройдуть традиційні Дні польської культури. Відбуватимуться вони в області сімнадцятий рік поспіль.

Так вже сьогодні, 24 вересня, у приміщенні Рівненського Товариства польської культури відбудеться вечір польської поезії. Урочисте відкриття фестивалю заплановано завтра, 25 вересня, о 21 годині у Рівненському міському палаці дітей та молоді.

Для польських гостей запланована екскурсія в Острог та по Рівному, відвідування Рівненського краєзнавчого музею. У суботу відбудеться нтеграційна зустріч з членами місцевого Товариства польської культури в оздоровчому таборі «Електронік» (село Олександрія, Рівненський район).

У неділю, 27 вересня, у костелі св. Апостолів Петра і Павла у Рівному пройде служба, після якої відбудеться покладання квітів та запалення свічок на могилах польських солдат, похованих на цвинтарі по вул. Дубенській.

На запрошення організаторів – Товариства польської культури на Рівненщині імені Владислава Реймонта – у Рівне приїдуть делегації з міст Люблін, Сєдльце та з адміністрації Вармінсько-Мазурського Воєводства. У запланованих концертах візьмуть участь польські творчі колективи, зокрема вокально-інструментальний гурт «Шпароги» з міста Ольштинек та етногурт «Збоєцко Фаміліа» із Закопане.

Про це повідомили у Рівненській ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.