Прокурор Рівненщини переймав європейський досвід

25 вересня прокурор Рівненської області Анатолій Ковальчук провів робочу зустріч із представниками Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні (далі – КМЄС): радником з реформування прокуратури та судочинства відділу регіонального співробітництва КМЄС Горіцою Валта, фахівцем відділу Феліксом Гаутш та асистентом Олександрою Мазур.

Сторони обговорили широке коло питань, пов’язаних із реформуванням сектору верховенства права та його функціями.

Анатолій Ковальчук проінформував іноземних гостей про те, що процес реформування органів прокуратури вже триває.

«Генеральним прокурором України підписано наказ про зміни до структури та штатного розпису прокуратури Рівненської області. Так, у місцевих прокуратурах Рівненщини налічуватиметься 158 одиниць, з них 118 – це прокурорські працівники», - повідомив прокурор області.

Нові місцеві прокуратури почнуть діяти з 15 грудня 2015 року.

Також під час зустрічі обговорено питання щодо координаційної діяльності прокуратури, метою якої є забезпечення правоохоронними органами законності в регіоні та захист конституційних прав громадян.

Прокурор Рівненської області Анатолій Ковальчук висловив сподівання на подальшу співпрацю та повну взаємодію з Консультативною місією з метою перейняття європейського досвіду та цінностей.

У свою чергу представники Місії надали консультації та поділилися досвідом у питаннях сфери цивільної безпеки, а також подякували керівництву прокуратури Рівненської області за зустріч та налагодження робочих стосунків із відомством.

 

Довідково:

Консультативна місія Європейського Союзу в Україні створена відповідно до рішення Ради ЄС від 22 липня 2014 року та розпочала роботу на території держави за запрошенням української сторони з метою надання допомоги у реформуванні сектору цивільного безпеки.

Нині діяльність КМЄС перебуває на активній стадії консультацій та налагодження робочих стосунків з представниками усіх правоохоронних органів та правових інститутів, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.