На "Рівнеазоті" розпочали запуск виробництва

Два підприємства "OSTCHEM" – ПАТ "Рівнеазот" та ПАТ "АЗОТ" (Черкаси) почали процес запуску виробництв.

 - Усі проблемні питання, які перешкоджали запуску наших підприємств, вирішені. Ми запускаємо два підприємства, які входять у "OSTCHEM". "Концерн "Стирол" і "Сєвєродонецький "Азот" зможуть почати роботу виключно після закінчення АТО та створення безпечних умови роботи, – заявив Олег Кікта, перший заступник генерального директора "OSTCHEM". – Нам вдалося врегулювати всі фінансові питання з боргами наших компаній перед з ДП "Газ України" та НАК "Нафтогаз України". Сторонами підписано 16 мирових угод, борги конвертовані на прийнятних умовах, а суди, затвердивши відповідні угоди, підтвердили їх легальність. Це означає, що взаємини заводів "OSTCHEM" з ДК "Газ України" та НАК "Нафтогаз України" врегульовані. Газ, який належить заводам, розблокований, газопостачання заводів відновлене.

За період вимушеного простою, що тривав майже чотири місяці, на підприємствах проведена кампанія ремонтів і модернізації. Зокрема, на ПАТ "Рівнеазот" проведені капітальні ремонти п'яти основних цехів (цех аміаку-1 і 2, цеху неконцентрованої азотної кислоти, аміачної селітри, складних мінеральних добрив), ремонти велися також по міжцехових комунікаціях та у допоміжних цехах підприємства. 

ПАТ "Рівнеазот" – одне з найбільших сучасних українських хімічних підприємств, яке входить до холдингу "OSTCHEM" – компанії, яка координує підприємства азотної хімії Group DF.

Ключові слова: 

Коментарі

Люди хоть подихали чистим повітрям.
Знову піде викачка артезіанської води, знову одне з найнебезпечніших хімічних підприємств на західній Україні почне знищувати екологію...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.