У Рівному Світлана Богатирчук-Кривко екстрено обзавелася новою посадою

У Рівному відбулась звітно-виборна конференція Рівненського регіонального відділення спілки землевпорядників України. Всього  у відділені спілки 414 людей, 211 ыз яких були присутні на конференції.

Вони заслухали звіт голови Рівненського регіонального відділення спілки і оцінили його на «добре», а також звіт ревізійної комісії.

Наприкінці конференції відбулось голосування за кандидатуру нового голови Рівненського регіонального відділення спілки землевпорядників України. Присутні одноголосно підтримали кандидатуру Світлани Богатирчук-Кривко та вручили їй квіти.

Світлана Богатирчук-Кривко подякувала за підтримку та довіру, а також прокоментувала свій допис на сторінці у «Фейсбук».

- Звісно, я не могла написати все у тому пості. Проте розуміючі люди прочитали там все між рядків. У мене є принципи, з якими я йду по житті, і коли мене змушують їх порушувати, то цього терпіти я не буду, – розповіла Світлана Богатирчук-Кривко.

Коментарі

Я так зрозумів вам, так званий "ЧЛЕН народної партії" дуже хотілось "земельку" за те що ви "працювали, щоб просунути", то так і скажіть, ще й можете назватися чи кишка тонка?

Доречі ви попутали "роздають земельку" міські та сільські ради, а не Богатирчук-Кривко, тому вам туди, - просіться там "попрацювати щоб просунути".
Трудотерапія Вам просто необхідна - щоб пройшли марення з додатковими бюлетенями і з непосильною працею, "щоб просунути".

Світлана. а де ж проект до обласної ради. а де ж Шершун, Литвин. Твоя карєра закіничилась, ти уже жіночка похилого віку. БПП зібрав весь мотлох, не вистачало там лише тебе. А де Жанна, Таня, Святослав, де всі ті которі працювали на тебе, на твої вибори щоб просунути до міської ради. Лише намальовані додаткові бюлетні та вкинуті в урну дали тобі вскочити в останній вагон до міської ради. Вони не потрібні були тобі коли ти роздавала земельку, а тепер ти їм не потрібна. Вмерла Соц. партія і вмерла Народна партія.

Влаштувала цирк для людей.

Кому ви потрібні, крім своїх дітей, разом із своїм Кривком!
Влаштувала собі цирк

І щуку кинули у річку......

Свєта, прилаштуй ще десь Мішю.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.