У Рівному започаткували своє "BlaBlaCar"

У Рівному набирає популярності ініціатива "Підвези іншого". Це своєрідна місцев альтернатива сервісу "BlaBlaCar". Щоправда, водії підвозять попутників безкоштовно. А серед перших учасників громадської ініціативи - слабозорі та незрячі рівняни. 

Взагалі ініціативу "Підвези іншого" започаткували для всіх рівнян як альтернативу громадському транспорту, як своєрідну програму лояльності для власників авто і пішоходів, як акцію, яка об'єднає жителів міста, розповіла авторка проекту, журналістка Анна Махно. А коли стали впроваджувати ідею, до організаторів звернулися слабозорі та незрячі. Для них доїхати у той чи інший район міста справді проблемно, тому тема дуже актуальна. Для них виготовили спеціальні картки білого, жовтого, червоного, синього, зеленого кольорів, які позначають райони Рівного. А щоб слабозорі не плуталися в них, вони зробили спеціальні написи шрифтом Брайля. 

Тим часом до ініціативи "Підвези іншого" долучився Рівненський міськвідділ міліції. Зокрема, при патрулюванні міста, якщо правоохоронцям по дорозі, вони підвозитимуть пасажирів, які триматимуть в руках таблички відповідного кольору. Це не стосується тих випадків, коли міліціонери поспішають за викликом. Загалом через соцмережі ідею підхопили вже 4 тисячі людей.

"Приїздили вчора колеги з Луцька знімати сюжет про громадську ініціативу «Підвези іншого». Проводили експеримент - слабозорий пан Петро стояв з кольоровою табличкою з відповідною позначкою. Біля нього зупинився водій. І не будь-який, а таксист і підвіз БЕЗКОШТОВНО ЗА ДЯКУЮ. Їхав на замовлення і йому було по дорозі. Як же ж приємно, що є такі водії, що є такі люди небайдужі. Знала б як знайти цього таксиста, то особисто б подякувала!" - написала у "Фейсбуку" Анна Махно.

Тим часом для тих, хто стає учасником громадської ініціативи "Підвези іншого", існують правила: водії не беруть грошей із пасажирів, а останні, у свою чергу, повинні бути чемними.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.