Рівнян просять допомогти онкохворій дівчинці

Пацієнтка відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні Вікторія Струк. продовжує лікування лейкозу. Вона проходить курси хіміотерапії. Водночас вже кілька років дівчинка бореться з гепатитом, на який захворіла ще під час першого лікування. Медичні препарати, як і обстеження, дорогі. А ще потрібно лікувати онкозахворювання. Тож волонтери просять небайдужих допомогти. 

"Наша вже зовсім доросла Віка Струк – мамина помічниця та відповідальна старша сестричка маленької Юлечки, продовжує лікування лейкозу. Та не тільки цю хворобу доводиться долати дівчині. Кілька років поспіль Віку супроводжує гепатит, на який вона захворіла під час першого лікування. Тож крім витрат на лікування основного захворювання, чималі кошти йдуть на те, аби придбати підтримуючі препарати, - написала у "Фейсбуку" голова правління БФ "Скарбниця надії" Юлія Кутик.Діти в онкогематології швидко дорослішають. Ось і Віка не стала винятком. На початку свого лікування Вікторія розповідала нам, як мріє освоїти професію бухгалтера. Та під час перебування в лікарні, дівчинка передивилась свої погляди та вподобання відносно майбутньої професії. Не знаю, що спонукало Вікторію, але вона твердо вирішила бути психологом. І вже зараз, щоб не гаяти часу під час лікування, дівчина почала читати книжки з психології. Схоже, вона почала перші кроки до своєї мети. Ця вольова риса характеру допомагає Вікторії і в тяжкому довготривалому лікуванні. Але іншого, мабуть, і не могло статись, якщо ім’я твоє перекладається як «перемога»!

День за днем Віка проходить хіміотерапію. Щоб витримати таке лікування, дівчині щодня необхідні гепатопротектори, які підтримують печінку. А ще кошти витрачаються на дороге обстеження з приводу гепатиту в приватній лабораторії. Адже гепатит не менш небезпечна хвороба, ніж лейкоз. Так, комплекс обстеження коштує 1000 гривень. Кошти, які надійшли на рахунок фонду після нашого попереднього прохання, невпинно витрачаються на ліки та обстеження. А попереду – ще тривале лікування та неоднократні обстеження.

Наразі постійно потрібні наступні медикаменти:

Гептрал 400 мг амп. – 5 уп.
Есенціале амп. – 5 уп.
Еспа-ліпон 600 мг амп. – 5 упак.
Глюкоза 5% 200 мл – 20 фл.
Фізрозчин 200 мл – 20 фл.

Цей список ліків коштує 8800 гривень. Ми знову звертаємось до вас з проханням допомогти Вікторії!

Координатор Юлія Кутик 097 93 807 54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Струк Вікторії

КАРТА ПРИВАТБАНК
5169 3305 0192 5611, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду
Призначення платежу – добровільна пожертва для Струк Вікторії

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ “ПриватБанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Струк Вікторії
http://skarbnitsya.org/…/viktorija-struk-hepatyt-ne-vidpus…/"

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.