На честь сторіччя університету в Рівному погасять марку

28 вересня виповнюється 100 років з дня заснування найбільшого вищого навчального закладу Рівного - Національного університету водного господарства та природокористування.

У липні Верховна рада України прийняла постанову про святкування ювілею на державному рівні. “Укрпошта” випустила з цієї нагоди конверт, а Національний банк викарбує монету номіналом у дві гривні. В самому університеті не вгаває підготовка до святкування, число запрошених на святкування друзів та партнерів закладу сягає 400 чоловік, а саме свято відбуватиметься на майдані Незалежності на відкритій сцені 27 вересня з 14 до 17 години.

Гостей вітатимуть міські та університетські творчі колективи, студенти організують флешмоб, а структурні підрозділи університету продемонструють свої здобутки та напрацювання. Очікується виставка від кафедри військової підготовки та фізичної культури, навчально-наукових інститутів, туристичного клубу “Азимут”. Гості дійства традиційно зможуть взяти участь у благодійній виставці-продажу на підтримку армії від волонтерського батальйону “ДАР”. Очолюватиме святкування ректор університету Віктор Мошинський. До привітань приєднається міський голова Володимир Хомко, а також зі сцени можна буде почути студентів, якими університету пишається сьогодні.

Детальніша програма святкування виглядатиме так:

- привітання від міського голови Рівного Володимира Хомка;

- урочисте погашення марки на конверті, випущеному “Укрпоштою” з нагоди 100-річчя закладу;

- флешмоб студентів університету “Нам 100 років” (дійство буде зафіксоване згори квадрокоптером);

- хорове виконання гімну студентів “Gaudeamus”;

- демонстраційні виступів спортсменів-чемпіонів студентів університету;

- виступи творчих колективів університету та провідних колективів міста Рівного.

Про це повідомили з сектору зв'язків із громадськістю НУВГП.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.