На Рівненщині побільшає науковців

Новий навчальний рік стартував  і для юних науковців Рівненщини. Для них відбулась настановна сесія Малої Академії Наук. Усього цьогоріч позашкільний навчальний заклад відвідуватимуть майже півтори тисячі нових учасників. Вони займатимуться у 148 гуртках зі своїми науковими керівниками, повідомили у Рівненській ОДА.

«Ми знаходимось на дуже високому рівні і маємо дуже хороші здобутки. Позашкільна освіта спрямована на професійну підготовку. У нас є різні напрямки,  і саме Рівненська Мала Академія Наук готує справжніх науковців», - зазначив в. о. начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Олег Пекарський.

Рівненська мала академія наук учнівської молоді працює 9 років. За цей час обдаровані старшокласники постійно брали участь в обласних, всеукраїнських, міжнародних конференціях, освітніх проектах, олімпіадах та конкурсах.  Результати, які досягають обдаровані старшокласники говорять самі за себе. Лише цього року команда Рівненщини виборола 34 призових місця на 3-му етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт.

«Наші діти талановиті та розумні. І щороку під час конкурсів-захистів вони це доводять. Ми щасливі, що цього навчального року нам вдалось залучити майбутніх науковців, які обов’язково зроблять внесок в розвиток Рівненщини. Адже величезна кількість наших  юних науковців вже захищають кандидатські та докторські дисертації», - додав директор РМАНУМ  Олександр Андрєєв.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.