В останню путь провели визволительку Рівного Віру Муригіну

У Рівному на кладовищі «Нове» («Молодіжне») в останню путь провели визволительку та почесного громадянина міста  Рівного – Віру Василівну Муригіну. Її серцезупинилося  25 вересня на 93-му році життя.

Вшанувати світлу пам'ять легенди нашого міста прийшов і міський голова Володимир Хомко. Він підкреслив, що з відходом пані Віри у інший світ відійшла у небуття ціла епоха.

- Ми сьогодні прощаємося з унікальною людиною. Вона прожила нелегке життя. Ще зовсім юною дівчиною вона починала його як тоді з війни, так і закінчила – сьогоднішньою війною. Віра Василівна увійшла в Рівне у складі з’єднання та частини 13-ї армії 2 лютого 1944. ЇЇ життя – це ціла епоха, - зауважив міський голова.

А рівно два роки тому в приміщенні кафе "Офіцерське" ("Зірочка"), Віра Василівна відзначала своє 90-річчя.

Тоді вона розповідала про своє життя так:

- У мене робочий стаж 50 років. Коли ми прийшли до Рівного - це було маленьке село. Всю війну я пропрацювала у Рівному, нас було 70 дівчат. Спочатку я була солдатом в полку, пізніше - телефоністкою. Ми не скаржились на наше життя в період війни, а виконували всі доручення. Ми стільки зробили для міста, що навіть важко передати словами. Ми прибирали, чистили все своїми руками. Тут я зустріла свого чоловіка, який пізніше став полковником.

Нагадаємо, станом на сьогодні у Рівному залишилось двоє визволителів нашого міста. Це Віра Михайлівна Болоніна та Андрій Костянтинович Моїсеєнко. Нехай Бог їм дарує здоров’я, сили та Мир.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.