Рівненський журналіст та чоловік депутата облради вважає, що війна почалася, бо "не почули Донбас"?

Директор рівненської радіостанції "РадіоТрек" Микола Кульчинський дав інтерв’ю сепаратистському телеканалу так званої Новоросії "Ньюс-Фронт". Про це повідомляє інтернет-сайт "РадіоТрек".

У 18-хвилинній розмові з Сергієм Веселовським співрозмовники обговорювали теми націоналізму. Ведучий постійно маніпулював, звинувачуючи українців у зверхньому ставленні до жителів Донбасу та бажанні вбивати. Зокрема, Веселовський задав запитання, чи підтримує особисто Микола Кульчинський обстріли української артилерії "власних громадян". На що пан Микола відповів наступне (мовою оригіналу):

"Я лично, всегда выступал против войны – за мир. За мирное решение. Я считаю что у нас произошла большая трагедия которая стала результатом ошибки и некоего упоение победой. Мы, люди которые выходили на Майдан, говорили что власть должна услышать людей. Но когда мы победили, у нас произошло обычное для героев – упоение победой. И так герой превращаеться в змея, обично. Это старый, древний архитип.

И у нас произошло так, что мы не захотели услышать Донбасс: в полной мере тогда. Да конечно, я думаю что Россия… Были конечно… Это очень сильно ее политика… Она понимала… Очень много сделала для того чтобы расшатать ситуацию. Но мы могли ее смягчить тогда. Мы могли все таки провести тогда референдум. И вынести все вопросы, которые были актуальны, для все нас на референдум. Понять: что же мы хотим на самом деле? Мы же не знаем чего хотят даже люди в западной Украине. У нас давно небыло нормального… Никогда не было нормального референдума.

Если бы мы задали друг другу вопрос о НАТО, о устройстве страны, о языках. И возможно, если бы мы провели такой референдум, мы бы узнали очень странные вещи. Совершенно не те которые мы себе представляем. Людей нужно услышать.

У нас ситуация… Я сейчас говорю за себя: я за проведение референдума. Чтобы мы друг дуга услышали и услышали себя. Вот мое мнение", – сказав Микола Кульчинський, відповідаючи на запитання ведучого сепаратистського телеканалу "Ньюс-Фронт".

Ви можете повністю переглянути відео з інтерв’ю Кульчинського телеканалу "Ньюс-Фронт". Ми лише нагадаємо, що Микола Кульчинський є директором радіостанції "РадіоТрек" та чоловіком заступниці міського голови Галини Кульчинської, яка до того ж є депутатом Рівненської обласної ради, членом фракції "Батьківщина" і лідером списку цієї ж політичної сили до Рівненської міської та обласної рад. 

Коментарі

Не зовсім з вами можу погодитися. Проблески грамоти і інтелекту тут. Це швидше за все "отрприск" тих, кого відсунули від роботи, а таточка від корита. Ось воно рве і мече.

Мат у коментарях - ознака хамства, безграмотність - ознака неосвіченості і нікчемності, стиль - психолог зробив висновок "пересічне нікчемне воно без найменших ознак інтелекту з неблагополучної родини (можливо п яничок) з захмарними амбіціями, які лише й може реалізувати, як йому здається, у коментарях". Коротше кажучи, звичайнісіньке пусте місце.

"Десятка" без сумніву для перенедозрілого чоловіка. І не треба доводидити ще раз.

Все-це там ,де ти свої умазаклічєнія залишаєш.Але,якщо тобі до 30,і ти-ідопоклонниця бахіні,то це вже на генетичному рівні, а гени пальцем не вицарапаєш:)))))Сподіваюсь,якщо капітельманша закличе,то ти за нею,і в крим,і в воду,і в вогонЬ, і звичайно-на майдан,стрибати?:)))То,ти крім відсутності ознак жіночності, і розуму-агент ФСБ?:)))Як можна розхитувати човен української державності???:))))))Тут вже проглядується не рука мацкви,а маленький,обрізаний шаломов(з огляду стосунків жульки і хуйла,вони один одного за км по запаху відчувають)

Все свідчить про попадання в "десятку" прозорий інкогніто. І не лише мною. А ось вам не зовсім притаманний психоаналіз. Мінус. Ще один.

курко,з курятнику матьківщини, з тебе такий псіхолох-як і жінка,що і не дивно:)))про це я тобі повідомляв,ще рік тому,і очевидно,що ніякого позитивного руху не відбулося.А те,що твій ідол-бахіня,так це діагноз, до дохтура не ходи,Підозрюю,що років тобі немало,бо лохорат у бахіні відповідний,і тому шансів на видужання ніяких.Співчуваю,ідолопклонниця,бальзаківського віку:)))

Безумовно не створюють, бо люблять і чують лише себе коханого. І дуже комплексують з приводу того, що всі решта не бачать, не чують, не цінять і не люблять таке уміще. Ось воно сидить і всю свою антилюдяність виплескує в коментарях. А особливо ненавидить жінок, бо вони "не заслужено" його ігнорують. А тут ще й жінка високорйтинговий лідер. Порвав би.... Та зась.

мадам,це такі як ви маєте ідолів-бахінь:)))розумні люди ідолів собі не створюють

Звичайно інтрв"ю - бяка, але в порявняні звашими коментами - цяця. Людина має таку думку - недалеку. Але має на неї право. Чи всі причетні до Батьківини мають мати думку, яка співпадає з вашою. Та зрештою, яка ваша, окрім пульверизування лайна. Ви ж так і не назвали свого політичного ідола.

А Кульчицького пам"ятаю з 90-х,коли він тіпа редагував ,як в оригіналі сказано-містечкову бульварну газетку на один аркуш.Не вашим-не нашим,не риба-не м"ясо, а так,гриб-поганка.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.