Рівненський НУВГП продовжує святкувати своє сторіччя

Вчора у Рівному на центральній площі міста відбувся грандіозний концерт в честь 100-річчя Національного університету водного господартсва та природокористування. На сцені виступали студенти. Вони, зокрема, співали,танцювали, влаштовували шоу з велотріалу, тощо. 

Сьогодні ж НУВГП продовжив святкування. У  Навчально-науковому інституті "Економіки та менеджменту" відбулась зустріч  випусників, які наразі займають керівні посади, та є шанованими людьми у нашому місті.

Зустріч розпочалась із виконання Гімну України.

Першим перед присутніми виступив кандидат економічних наук Андрій Валюх.

 

- Ми вдячні, що до нас на сято прийшли люди ,які зараз займають високі посади.  Та попри свою зайнятість, змогли знайти у своєму графіку час, щоб потрапити до нас на святкування.

У свою чергу, гості розповіли про роки, які вони провели у цих стінах. Дехто пригадував викладачів, цікаві історії зі студенського життя.

Професор Віктор Мошинский:

- Наш колектив пройшов великий і довгий етап становлення. Тому, хочу побажати побільше наукових здобутків, талановитих студентів та всього найкращого.

Начальник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев:

 

- Багато наших випускників зараз стали директорами підприємств, а раніше я жив із ними разом у одному гуртожитку. Студенти, я Вам заздрю, і з задоволенням зараз помінявся б із кимось із Вас місцями, -  розповів Дмитро Зайцев. На день народження закладу він подарував принтер.

Голова місцевої обласної федерації футболу Олексій Хахльов: 

- Закінчив цей заклад у дев`яносто дев`ятому році. У футболі кажуть, що найважливіший матч - наступний. Ми плануємо разом із народним футбольним клубом "Верес" створити команду "НУВГП Верес" і будемо виступати на кубку України, - розповів Олексій Хахльов та подарував футбольний м`яч.

Депутат Рівненської міської ради Сергій Паладійчук:

- Переконаний. що атмосфера, яка панує зараз у цьому інституті, дозволяє кожній людині відчути себе успішною. Всі прийшли з подарунками, та дарують те, чим займаються. Олексій Хахльов займається футболом, тому подарував м`яч, а я як директор ТРК "Ритм" - дарую сертифікат на суму 5000 гривень, для реклами на нашому ресурсі.

Заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Юрій Приварський: 

- Хочу подякувати викладачам. Дуже приємно бачити знайомі обличчя. Хочу побажати студентам амбітних планів, бути голодними до знань. Бажаю всім зробити правильний вибір, щоб обрана професія приносила задоволення.

Перед запрошеними гостями виступали обдаровані студенти НУВГП.  Демонстрували своє уміння співати та грати.

Після завершення промов до зали внесли святковий торт, яким потім могли поласувати всі присутні.

На завершення запрошеним гостям вручили грамоти.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.