На Рівненщині родинам учасників АТО надають психологічну допомогу

Фахівці центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Рівненщини продовжують вивчати умови проживання демобілізованих осіб та членів їх сімей і визначати їх потреби.

Так, в телефонному режимі соціальні працівники опитали 1039 родин учасників АТО, а це 88 відсотків від їх загальної кількості. Особисто спеціалісти обстежили 836 сімей.

Зокрема з’ясовано, що у 311 родинах виховується більше півтисячі дітей. Третина родин демобілізованих потребують медичного обстеження та оздоровлення. Понад 30 відсотків хочуть влаштуватися на роботу. Призначення соціальних виплат прагнуть більше 20 відсотків родин, а покращити житлово-побутові умови - 9 відсотків обстежених сімей.

Тим часом, соціальних послуг фахівці надали для 1087 родин демобілізованих. Для них надали 3472 послуги. Серед них понад півтисячі сімей отримали психологічну підтримку.

Окрім того, 10 сімей, в яких виховується 17 дітей, перебувають під супроводом центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Для них соціальні працівники надали понад 230 послуг, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.