Голова Рівненської ОДА пішов у відпустку

На період виборчої кампанії голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков написав заяву на відпуску за власний рахунок. Виконуючим обов’язки на цей період призначено його першого заступника – Юрія Приварського.

Нагадаємо, що за ініціативи обласної організації однієї з політичних партій Рівненщини голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков очолив виборчий список до облради. І хоча виборче законодавство України на пряму не зобов’язує посадовця йти у відпустку, голова ОДА вважає, що саме так вчинити буде правильно.

«На пряму Закон мене не зобов’язує йти у відпустку. Адже він лише обмежує мене брати участь в агітаційних заходах. Разом з тим, я чудово розумію, що якщо перебуватиму на посаді, то це дасть змогу декому говорити про використання адмінресурсу. А цього я допустити не можу, бо сам неодноразово виступав проти використання адмінтиску на виборців», - прокоментував Віталій Чугунніков.

Позиція керівника Рівненщини залишається незмінною – на цих виборах в області адмінресурс задіяний не буде. Саме тому Віталій Чугунніков і йде у відпустку за власний рахунок на увесь час проведення передвиборчої агітації.

«Разом з тим, хочу попередити всіх, хто працює на керівних посадах комунальних підприємств і державних посадовців про неминучу відповідальність за використання свого службового становища під час виборчої кампанії. Переконаний – на цих виборах люди мають отримати не «призначених» депутатів, а справді обраних на чесних та прозорих виборах», - наголосив голова Рівненської облдержадміністрації.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.