Рівненська журналістка: війну за бурштин на Волині штучно розбурхали люди на "Ренж Роверах"

 
На Волині під час спецоперації проти незаконного видобутку бурштину затримали майже 200 осіб Фоторепортаж із місця подій на свої сторінці у "Facebook" опублікувала журналістка Інна Білецька.
"Все, що відбувається на Волині з бурштином я бачу десь так. Людям сказали - йдіть копайте. Стійте до останнього. Добивайтесь. Вам треба за щось жити. Ви переламаєте масовістю. Йдіть, бо вдома на Рівненщині копати не дамо. Сказали ті, хто звик чутися вище закону. Маневичі - округ покійного Єрємєєва. Тут мусять провести вибори. Сюди намагаються зайти неєрємєєвські. Це раз. І два. Збуривши ситуацію, провокуючи колотнечу, даючи гарну картинку, суспільство підводять вимагати у Ради закону. Законопроект писаний під кількох людей, і ось ці копачі точно нічого не отримають. Я чекаю серйозних розслідувань і заяв від прокуратури, СБУ і міліціі, не з традиційно голобосими селянами і рішалами срєднєго звєна типу хлопця по кличці "Директор", до якого дзвонили з номера, що записаний як "Мент Босюк", а з прізвищами тих, хто збирався на сходку в Луцьку, вирішуючи як правильно розхитати", - робить висновки Інна Білецька. 
 

Ключові слова: 

Коментарі

Є мент Босюк 2, значить є мент Босюк 1, що працював нач.ДАЙ в м.Сарни, потім в Кузнецовську, потім "шестьоркою" а донецьких.Возив дуби Білоконю в Київ, і т.п.Доки ці перевертні в погонах будуть "правити" з місцевою гопотою...оце і є влада на сьогодні хто не розуміє....

Це може бути Босюк, який займався рекетом та катуваннями: http://gazeta.ua/articles/regions/_u-rivnomu-milicioneri-pobili-cholovik...

Думая можна дізнатись хто це такий та відслідкувати по дзвінкам - куди воно дзвонило, кому. Може воно те Босюк Максимову дзвонило, в Київ дзвонило. Це все дуже просто робиться. Цим має займатися СБУ. Якби хотіли, цю мафію давно б можна було посадити і припинити бєспрєдєл за пару днів. Чому цього не роблять?

І не лише Ви чекаєте = вся Україна

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.