Берташа, Хомка, Дудар і Шарапу можуть притягнути до кримінальної відповідальності

Заяву у прокуратуру на відомих у Рівному політиків та суддів, що пов’язані із забороною проведення заходів під час Революції Гідності подав громадський активіст Святослав Клічук. Причиною цього стала реєстрація у Верховній Раді України проекту постанови про присвоєння судді Рівненського адміністративного суду Оксані Дудар довічного статусу судді.

"На жаль, справжня люстрація не відбувається…" - написав Святослав Клічук у соціальній мережі "Фейсбук" з приводу можливого підвищення Оксани Дудар. Активіст, з яким судився Рівненський міськвиконком з приводу проведення мирних акцій протесту, 29 вересня подав заяву у прокуратуру на саму суддю,  а також на тих осіб, які були причетні до заборони Майдану:

– Сьогодні я зареєстрував заяву про притягнення до кримінальної відповідальності чотирьох осіб, – розповідає Святослав Клічук. – Це суддя Дудар Оксана, Берташ Василь, який головний у цій справі був, це голова окружного суду Шарапа і громадянин Володимир Хомко (міський голова Рівного – авт), який підписував власне позов про обмеження проведення мирного зібрання. Зараз суддю Оксану Дудар постановою, зареєстрованою у Верховні Раді декілька днів тому, можуть призначити на довічно. Хочу нагадати, що це суддя, яка заборонила три справи по мирних зібраннях. Дві з них під час Революції Гідності, ще одна, коли лідерів опозиції Тимошенко і Луценка посадили у тюрму. У Рівному був Майдан, і вона так само заборонила один із наших заходів. Зараз хочуть, щоб вона судила довічно. Настрої у суспільстві такі, що це може бути дуже негативно сприйнято і наслідки будуть не прогнозовані.

20 грудня 2013 року суддя Рівненського окружного адміністративного суду заборонила проведення мирних акцій протесту із встановленням наметового містечка. Позовна заява про заборону була підписана міським головою Володимиром Хомком. Таким чином Берташ, Хомко, Дудар і Шарапа створили злочинну організацію, за що передбачена кримінальна відповідальність. Влада та судді, які вчиняли ці дії залишилися непокараними, а тепер ще й отримують підвищення, що є неприпустимим. Громадські активісти розповідають, що боротимуться за справедливість до кінця.

Коментарі

кримінальна відповідальність або ж розплата за свої грішки

хомка в першу чергу!!!а він ще й в мери преться

ооо нарешті спалились так і треба, всіх садіть

О, захисники Дударші зявилися. Нехай тоді "порядна" суддя Дудар, пояснить на яких підставах забороняла мирні заходи Євромайдану і чому всі справи де влада намагалася заборонити мирні зібрання громадян системою, звісно ж абсолютно випадково, потрапляли на розгляд даної " чесної і порядної" судді Дудар. Я сподіваюсь прокуратура не похоронить у своїх стінах звернення Клічука, і слуга кривавого режиму, незважаючи на те що на ній суддівська мантія, понесе покарання.

ОЛЕКСАНДР ДЕХТЯРЧУК: НАРДЕПИ З РІВНЕНЩИНИ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО ГЕНПРОКУРОРА ЩОДО РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНІВ КОЛИШНЬОЇ ВЛАДИ, ПОВ’ЯЗАНИХ З ОРГАНІЗАЦІЄЮ «АНТИМАЙДАНУ»
 
Ссилка нижче

З приводу судді Дудар, мені пофіг на всіх суддів, але як фахівець можу сказати, що насправді це одна єдина із нормальних суддів цього суду. Порядна, чесна та некоромпована особа. Те що до неї попали справи політичного характеру і її за це треба гнати, окей тоді женіть, але лишаться працювати хапуги, жуліки, а нормальна суддя, дійсно нормальна піде із судочинства. Повірте хлопці та дівчати в цьому суді є багато цікавих фігур проте, явно не дудар. Бо ви її оцінюєте по одній справі а не вкомплексі. Знаючи цей суд, хочу сказати що Дудар впорівнянні з іншими ангел. З приводу діяча Клічука, знаю його теж. Проте, скажіть що конкретно він зробив як діяч для міста, області, держави. Майдан розвертав у Рівному, встановлював намети. Якщо він такий крутий, то чому він не був у Києві та непротистояв беркуту та іншій наволочі. Чому в день розстрілу майдану не носив трупи молодих хлопців. Чому він на сьогодні ненадає жодної копійки для хлопців в АТО, чому він неприймає участь в ремонті військової техніки, чому він некупує та не збирає одяг для наших військових....бо такий він громадський діяч, лише вчевився у суддю Дудар та піариться. Мені чесно, пофіг суддя Дудар, але сам факт, що небуть роблять наші громадські діячі, аби піаритися. Справжні патріоти та люди які хочуть змін їх вже немає або вони там - на сході, або тут - мовчать та працюють. Я багатьох знаю, які за свої останні кошти танки в Рівному ремонтують, але їх не чути, бо їм не треба реклама, їм треба УКРАЇНА. Висновок, у нашій державі нажалт все ненормальне - влада та громадські діячі.

Сидір, ти в своэму розумі? Презумція невинуватості, забезпечила безпеку людей? Ти ще скажи, що Янукович легітимний. Я можу все зрозуміти, но захищати Дудар і Хомка за те, що Майдан забороняли - це вже перебор. Скоро нові бунти народні будуть, якщо тільки знайдуться ті, хто захищає нелюдів!!!

Взагалі - то в демократичній країні існує презумпція невинуватості. Ви спочатку докажіть, що вони скоїли злочин. А то виходить - ви серанули, а вони мають відмиватись...

Цей ваш гавкіт на сьогодні нікому не цікавий

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.