Рівненська "Солідарність" втратила кандидата в депутати

Депутат Рівнеради Тарас Максименко вирішив відмовитись від участі у нинішніх місцевих виборах. Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбук".

"Шановні друзі і не менше шановані вороги! Вирішив не балатуватися на цій виборчій кампанії у депутати обласної ради. Тому ви не побачите мене зареєстрованим кандидатом у депутати. В силу різних обставин. Не останнім аргументом для себе особисто вважаю, те що вибори на 2 роки. Переконаний, у Рівному потрібно об'єднати еліту на базі амбітної світоглядно- ціннісної матриці грандіозної ідеї, яка буде рушієм глобальних перетворень в умах рівнян і не тільки. Тому, зосереджу свою роботу зі своїми однодумцями над цим. Праці багато - але ми того варті." - написав на своїй сторінці у "Фейсбук" Тарас Максименко.

Як повідомлялось раніше, Тарас Максименко мав балотуватись до Рівненської обласної ради від Блоку Петра Порошенка "Солідарність".

Коментарі

Ха-ха - спортсмен, ефективний мененджен, еліта. Смішно...

Мабуть партія вже стала не прибутковою. Треба міняти... А Максименку поміняти партію, як два пальці о.....ти

Другий - пішов! І того, дивись, Соплідарвніс не доживе до виборів.

Звичайно, що Тараса Максименка цілком можна віднести до політичної еліти Рівненщини. І зовнішність у нього суперова. Справжній козак, спортсмен, ефективний менеджер, громадський діяч і т.д..

Це ти-ЕЛІТА???? В люстерко подивися.....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.