Рівненські моделі стали кращими на всеукраїнських конкурсах

У рівненській модельній агенції "ARTmodels®" презентували нові здобутки своїх вихованців. Як розповіла керівник проекту Оксана Ігас, її підопічні нещодавно представили Рівненщину на кількох престижних конкурсах і проектах.

В рамках національної премії "Дитина року 2015" відразу кілька вихованців рівненської агенції здобули високі нагороди: Єва Остапчук стала володаркою титулу в номінації "Модель", Мурад Гусейнов був кращим у номінації "Оригінальний жанр", а Анна Остапчук отримала титул у номінації "Хореографія".

Також учасники "ARTmodels®" були серед кращих на Всеукраїнському конкурсі  моделей "TOP POINT 2015". Так Христина Старенька перемогла в номінації "Відкриття року", у цій же номінації Марія Берук отримала першу премію, а Ганна Крук – другу премію.

В категорії "Професіонали" абсолютну перемогу святкувала Іванна Герасимчук, а Анастасія Сиротюк отримала першу премію.

Окрім того дует Мурад Гусейнов та Олександра Писак пройшли кастинг та візьмуть участь у телевізійному шоу "Маленькі гіганти", яке незабаром стартує на каналі "1+1". Цей дует порадував на присутніх на прес-конференції, одним зі своїх танцювальних номерів.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.