Рівненщина займає третє місце в Україні за розвитком промисловості

За динамікою розвитку промисловості Рівненська область посідає третє місце в Україні Зокрема, при загальнодержавному падінні обсягів промислового виробництва на 18 %, область у 2015 році дала приріст більше 5%.

Про це повідомив в.о. голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський під час засідання колегії, інформує прес-служба РОДА.

За його словами, тільки у серпні вдалося збільшити обсяги промислового виробництва на 0,6%. Загалом зростання промислового виробництва у 2015 році забезпечили тільки шість областей України.

- За 8 місяців роботи найкращі результати показали енергетики, підприємства харчової та текстильної продукції. Маємо надію, що завдяки запуску «Рівне-Азоту» вдасться підтягнути показники і по хімічній галузі. Тож загальні цифри розвитку промисловості будуть динамічні, - наголосив Юрій Приварський.

Обсяг реалізованої промислової продукції за цей період становив 14 мільярдів гривень і збільшився порівняно з відповідним періодом 2014 року у понад півтора раза.

Найвищі темпи зростання обсягів реалізованої продукції Юрій Приварський відмітив в Острозькому, Демидівському районах та містах Кузнецовськ і Рівне.

На рівні минулого року вдалося втримати результати й у сільському господарстві. В Рівненській області краща, ніж у середньому по Україні, динаміка розвитку сільськогосподарської галузі. Рівненщина вже третій рік поспіль очікує на мільйонний врожай зернових.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.