Рівненщина готова до холодів

Господарство Рівненської області готове до початку опалювального сезону. Усі школи, садочки, лікарні та житлові будинки підготувалидо зими. Їх обслуговуватиме 803 котельні.

Про це доповів директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА Володимир Пшеюк під час колегії ОДА, повідомляє прес-служба адміністрації області.

До безперебійної роботи взимку підготували водоканалізаційне та дорожнє господарство. Для цього відремонтували водопровідні та каналізаційні мережі, очисні споруди та свердловини. Дорожники, в свою чергу, прозвітували, що заготовили одну тисячу тонн технічної солі, більше 11 тисяч тонн піску та відсіву. Очищати вулиці від снігу будуть більше 160 одиниць техніки.

Найуспішніше до зими підготували своє господарство у Кузнецовську, Рівному та Острозі, а також Березнівському, Демидівському, Млинівському та Рівненському районах.

- В області реалізовується програма заміщення природного газу на підприємствах комунальної теплоенергетики. Так, на альтернативне паливо перейшли «Рокитнекомуненергія», «Сарнитехносервіс», «Дубнокомуненергія», «Костопількомуненергія». Використовуються місцеві види палива у Дубровицькому, Костопільському та Рівненському районах. Усі котельні теплогенеруючих підприємств обладнані приладами обліку теплоенергії. А пристроями споживання тепла оснащена третина житлових будинків, - повідомив Володимир Пшеюк.

В.о. голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський відзначив високий рівень підготовки області до опалювального сезону.

Разом з тим, аби запобігти безперебійному постачанню тепла до багатоповерхівок, Юрій Приварський доручив керівникам РДА активніше працювати у напрямку створення ОСББ. Адже, в деяких районах є будинки, що не мають своїх утримувачів, відтак немає кому обслуговувати місця загального користування – підвали, коридори та дахи.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.