Президент рівненського "Вереса" просить не тягнути політику на стадіон

Кількість членів Народного Клубу “Верес” перевершила відмітку у дві тисячі. Станом на 29 вересня, співвласниками клубу є 2206 осіб. Про це повідомляє інтернет-сайт "ВСЕ про СПОРТ".

- Кількість членів клубу постійно збільшеється, спостерігаємо позитивну тенденцію, щотижня більше ста нових членів клубу приєднується. Це свідчить про те, що на Рівненщині можна збудувати свою “Барселону”. До речі, про нашу модель уже говорить футбольна Україна, недавно про наш досвід згадували голова ФФУ Андрій Павелко та деякі футбольні оглядачі. Чим більше нас буде, то ми швидше зможемо досягти наших цілей – вийти спочатку до першої, а потім і до вищої ліги, швидше укомплектуємо команду вихованцями Рівненщини, зможемо розвивати спорт в області, - зауважує Генеральний директор НК “Верес” Євген Донцов.

Наразі кожен член Клубу може не лише брати участь у його житті, а й має приємні бонуси. Зокрема, члени НК “Верес” купують квитки на домашні матчі за половину вартості, окрім цього мають 10% у фан шопі та за програмою “Я люблю “Верес” одержують знижки у магазинах, кафе, рестораціях, готелях, від торгових марок та підприємств, медичних центрів тощо.
Окрім того, інформаційна служба НК «Верес» розповсюдила заяву за підписом президента клубу Олексія Хахльова про те, що керівництво народного клубу залишається поза політикою та просить не використовувати футбол у своїй політичній боротьбі.

"З метою інформування членів Народного клубу “Верес” Рівне, всіх футбольних вболівальників, а також всіх зацікавлених осіб.
Народний клуб “Верес” Рівне заявляє:
1. Жоден член керівництва та адміністрації нашого Народного клубу не є кандидатом до жодної місцевої ради на виборах 25 жовтня 2015 року.
2. Народний клуб “Верес” Рівне не є політичною партією та не має стосунків з будь-якою політичною силою.
3. Ми не здійснюємо прямо, чи опосередковано агітацію за жодного кандидата, чи політичну партію.
4. Ми закликаємо не використовувати спортивні заходи та спортивні арени в політичних цілях
". –деться в заяві.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.