На Рівненщині відзначатимуть 100-річчя відомого археолога

Життя та творчий дослідницький доробок відомого українського археолога Ігоря Свєшнікова можна буде переглянути на виставці «Археологія – моє життя». Вона експонуватиметься в Рівненському обласному краєзнавчому музеї до 100-річчя від дня народження Ігоря Свєшнікова. На виставці будуть представлені чисельні фотографії, оригінальні малюнки, виконані вченим під час розкопок, а також знайдені ним артефакти періоду первісної доби і козацьких часів.

Виставка діятиме з 2 жовтня. Початок роботи о 12 годині.

Довідково. Життя та робота Ігоря Свєшнікова тісно пов’язані з історією Рівненщини. Народився він 19 жовтня 1915 року в Києві, але дитячі роки провів у селі Хотин Радивилівського району, а юнацькі – у Дубно, де навчався у гімназії.

Світове визнання  археолог здобув унаслідок досліджень, які він протягом більш ніж 20 років проводив на полі Берестецької битви 1651 року у селі Острів Радивилівського району.

Сенсаційні знахідки стали основою музею, який відомий зараз як Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви 1651 року», а також окремої меморіальної зали в Рівненському обласному краєзнавчому музеї.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.