Рівнерада хоче, щоб податківці перевірили "чесність" тарифів на тепло

У Рівнераді знаходиться проект рішення "Про звернення Рівненської міської ради до керівника Державної фіскальної служби у Рівненській області щодо перевірки обґрунтованості розрахунку собівартості житлово-комунальних послуг, що надаються комунальними підприємствами населенню міста Рівне.

У документі зазначено, що дане рішення хочуть прийняти з метою встановлення обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги для населення міста Рівне.

"Звернутися до Державної податкової адміністрації у Рівненській області щодо перевірки обґрунтованості розрахунку собівартості житлово-комунальних послуг, що надаються комунальними підприємствами населенню міста Рівне.

Державній податковій адміністрації у Рівненській області проінформувати депутатів Рівненської міської ради про проведену перевірку на наступному засіданні ради", - йдеться у проекті рішення.

Сам текст звернення наступний:

"Очевидно, що тарифи на тепло в Україні є неправомірно завищеними. Зрозуміло, що початок опалювального періоду спричинить масові неплатежі населення, а з тим і ріст заборгованості з оплатою за тепло. Не допустити цього міг би перегляд заявлених тарифів. Принаймні, відповідна перевірка могла б встановити – на скільки вони є чесними.

Ми, депутати Рівненської міської ради, вкрай стурбовані ситуацію, що склалася на ринку комунальних послуг. Оскільки фіскальна служба має повне право здійснювати перевірки: на предмет дотримання стандартів виробництва того чи іншого продукту (у даному випадку – тепла), може визначити реальну собівартість і назвати справжню ціну гігакалорії тепла для населення ми просимо – перевірити правильність обрахунку собівартості власних послуг, що їх ТОВ «Рівнетеплоенерго» закладає в тариф".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.